Na Den dětí dorazí do města dinosauři

Příspěvek napoví, kam mohou rodiče vzít své ratolesti na Den dětí. 1. června totiž ve městě vypukne Dětský den s dinosaury. Pro děti je připravena řada aktivit s dinosauří tematikou a jedno velké překvapení.

Nejen milovníci Jurského parku mohou 1. června zavítat do Sadů Bedřicha Smetany v Místku, kde proběhne Dětský den s dinosaury. Konat se bude od dvou do sedmi hodin odpoledne a dětem nabídne opravdu nevšední zážitky.

„Dětský den pořádáme dlouhodobě prostřednictvím městské organizace známé pod značkou KulturaFM. Snažíme se přitom, aby byl program odlišný od těch v předchozích letech, nabízel zážitky a lákal co nejvíce návštěvníků. To se taky daří, v minulosti byly Dětské dny ve znamení punku, zvěřince, cirkusu, filmu nebo nafukovacích atrakcí. Letos čeká na malé návštěvníky „Jurský park“ s dvoumetrovým pohyblivým Tyrannosaurem rexem, a to je velkým lákadlem. Věřím, že setkání s ním si děti užijí,“

Program pro malé i větší tradičně připravila KulturaFM.

“Na pódiu zahraje skupina Noemiracles z Třince. Je to česká kapela s polskými kořeny, která je známá energetickou hudbou a chytlavými melodiemi. Spoustu zábavy si děti užijí na tanečním workshopu Taneční skupiny Dancepoint, která si připravila dinosauří tanec, a věříme, že se spousta dětí zapojí. Park zaplaví skákací hrady, ty dělají dětem vždy největší radost. Milé zážitky budou mít také z projížděk na ponících, krmení zvířátek v ohrádce a ze setkání s ptačími svěřenci sokolníků. Po dovádění venku si děti budou moci odpočinout v klidové zóně v sále Kina Vlast, kde se budou promítat animované filmy. Chystáme komentované prohlídky, promítací kabiny a dílničky, kde budeme tvořit papírové drobnosti i hračky s dinosauří tematikou,” vyjmenovala PR KulturyFM Michaela Davidová.

Děti bude během dne na pódiu bavit pohádkový dinosaurus Barney. Kompletní program zájemci najdou na stránkách města i KulturyFM. Vstup na akci je zdarma.
Lež / divadelní představení

Zítra 19:00 - 21.11. 17:02
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

24.11. 17:00 - 21.11. 17:02
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Heda Gablerová: Teorie dospělosti / divadelní představení

04.12. 19:00 - 21.11. 17:02
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.
Frýdek-Místek
od 21 600 Kč do 26 000 Kč

Detail

Tomeček Bau s. r. o.
Frýdek-Místek
od 130 Kč do 160 Kč

Detail

SOLIDSUN s.r.o.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků