Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vše na jednom místě. Turistické info centrum F-M má nový web

Turistické informační centrum Frýdek-Místek má nové webové stránky, na kterých prezentuje své aktivity. O těch se mohli návštěvníci před spuštěním nového webu dozvědět na oficiálním návštěvnickém portálu visitfm.cz.

Veškeré aktivity Turistického informačního centra Frýdku-Místku přehledně a na jednom místě jsou nyní k dispozici na webových stránkách www.ticfm.cz. Stránky jsou určené všem, kteří využívají služeb centra, ať už jde o místní občany, nebo návštěvníky města. 

„Na webu lidé naleznou informace nejen o tom, jaké služby poskytujeme, ale také přehled vstupenkových portálů, nebo jaké suvenýry města si mohou u nás na pobočkách ve Frýdku, Místku a Frýdlantu nad Ostravicí zakoupit. Web je současně přizpůsoben i pro mobilní zařízení, takže všechny informace uživatelé webu mohou pohodlně najít i ve svých mobilech,” přiblížila PR manažerka TIC F-M Lucie Talavašková.

Oficiální návštěvnický portál www.visitfm.cz je pro změnu využívány hlavně potencionálními návštěvníky města. 

„Portál www.visitfm.cz je seznamuje s TOP atraktivitami města, doporučuje ubytování a gastronabídku ve městě,“ uzavřel náměstek primátora Frýdku-Místku Jakub Míček.

Webové stránky www.ticfm.cz byly podpořeny z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy