Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Oprava Rubikovy křižovatky ve F-M se protahuje, na dokončení závisí další dopravní stavby

Oprava Rubikovy křižovatky ve Frýdku-Místku se kvůli koronavirové krizi protahuje. Původně měla být frekventovaná silnice hotová zhruba v polovině května. Teď to vypadá spíš na konec měsíce. Na jejím dokončení jsou přitom závislé další důležité dopravní stavby.

Práce na jedné z nejfrekventovanějších silnic ve Frýdku-Místku - Rubikově křižovatce - se dostávají do skluzu. Realizátor využil nouzového stavu a možnosti protáhnutí dokončení prací. Zatím jde ale o mírné zpoždění.

“My jsme zatím pracovali s termínem 15., 16., 17. května, kdy by měly být provedeny finální povrchy na Rubikově křižovatce. Teď máme avizováno, že se to možná ještě o týden prodlouží, takže intenzivně komunikujeme s dodavatelem, jak to bude,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Na dokončení Rubikovy křižovatky jsou závislé další důležité dopravní stavby, které se ve městě letos chystají.

“Počítáme s tím, že vzápětí chceme spustit stavbu spodní části ulice T. G. Masaryka, tedy od Rubikovy křižovatky po malý kruháč, který je směrem na nádraží. Odhadujeme práce zhruba na 7 dnů. Řidiči a obyvatelé musí počítat s tím, že se na nás řítí další velké opravy, a to oprava Lískovecké ulice od křižovatky u Kauflandu až k Marlence, kde MS kraj bude provádět kompletní opravu,” sdělil Deutscher.

Ještě v tomto roce pak začne oprava nájezdu od haly Polárky nebo od soudu, o místě se zatím jedná. Je ale jisté, že jedna polovina nájezdu na estakádu bude mimo provoz.
RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště kravín Skalice
Frýdek-Místek
od 120 Kč/hod.

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Raškovice
Raškovice
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků