Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Benefičním během podél Ostravice ve Frýdku-Místku můžete podpořit děti

K nové závodní tradici se schyluje ve Frýdku-Místku. Nadační fond ultramaratonky Lindy Tekeliové Nezávodím-pomáhám připravil 1. ročník benefičního závodu nazvaný Cupitálek.

Organizátorka je známá svými výzvami, které mají pomoci s financováním potřeb dětí s nejrůznějším postižením. Před časem například v zimě opakovaně stoupala na Lysou horu, aby měnila zdolané metry za peníze. 

Linda Tekeliová, sportovkyně, pořadatelka akce: “To, že v našem nadačním fondu máme rádi výzvy, je snad všem jasné. Nyní jsme se však pustili do zatím té největší. Rozhodli jsme se pořádat vlastní benefiční závod. Pomozte s námi vyčarovat dětem, kterým štěstí nepřálo, úsměv a zároveň si přitom dobře zasportujte a užijte mnoho zábavy.”

Závod se bude konat v neděli 25. září poblíž OC Frýda. Účastníci se mohou do 16. září přihlašovat elektronicky, potom už jen přímo na místě. Výtěžek z akce je určen pro děti s různým postižením.

Více informací o projektu

Děti startují na svou 800 metrů dlouhou trasu v 10 hodin, v poledne vyrazí na 2,3 kilometru dlouhou trať sportovci s handicapem a ve 14 hodin startuje hlavní závod na 6,6 kilometru.

Nahlásit chybu

K tématu

43. ročník Běhu přátelství

Po dvouleté pauze se ve Stonavě uskutečnil tradiční Běh přátelství. Na startovní čáru se v letošním 43. ročníku postavily desítky školáků a ...


Nejčtenější zprávy