Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zloděj tlačil kradenou motorku bez baterie po cyklostezce ve Frýdku-Místku

Ukradl motorku a natlačil ji přes cyklostezku do nedalekého křoví. Tam s ní manipuloval a zjistil, že na ní neodjede, protože je bez baterie. To už byli díky všímavým svědkům na cestě policisté, kteří zloděje vyrušili přímo při činu.

Minulou neděli ráno přijali frýdecko-místečtí policisté oznámení o podezřelém chování muže manipulujícím s motocyklem v křoví poblíž cyklostezky ve Frýdku-Místku.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Po příjezdu na místo strážci zákona očividně muže překvapili, a ten je zřejmě proto zasypal hned několika verzemi, co vlastně na místě dělá. Když však policisté začali zjišťovat, komu motocykl patří, „kápnul božskou“ a uvedl, že zde motocykl dotlačil."

Následně policisté zjistili, že muž měl motocykl odcizit od nedaleké bytové zástavby a dotlačit ho po cyklostezce do křoví.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Tam pak měl při jeho kontrole zjistit, že není vybavený baterií a nemůže s ním tak z místa odjet. Při tomto měl navíc poškodit spínací skříňku."

To už ho vyrušila policejní hlídka a byl zadržen.

Kateřina Kubzová, mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Policisté šestatřicetiletému muži sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže. Jelikož byl v posledních třech letech potrestán za obdobnou trestnou činnost, hrozí mu nyní trest odnětí svobody až na tři roky."
Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail