Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté pomohli vážně zraněné ženě u dopravní nehody ve Frýdku-Místku

Řidič náklaďáku naboural osobní auto, které přehlédl při předjíždění. To vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. Nehoda se stala kousek od sídla policistů. Členové speciální jednotky tak byli na místě téměř okamžitě a vážně zraněné řidičce z osobního auta poskytli první pomoc do příjezdu záchranářů.

zdroj videa: Policie ČR

Nehoda se stala v úterý 8. listopadu před 8. hodinou ranní na silnici I/56 ve Frýdku-Místku.

Kateřina Kubzová. mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Řidič nákladního vozidla jedoucího od obce Ostravice na Frýdek-Místek při přejíždění z levého jízdního pruhu do pravého zřejmě přehlédl v pravém pruhu jedoucí osobní automobil, čímž došlo k bočnímu střetu. Osobní vozidlo následně vyjelo mimo silnici a narazilo do stromu."

Nehoda se stala doslova pod okny policistů speciální pořádkové jednotky. Ti slyšeli silnou ránu a hned věděli, co se venku zřejmě stalo. U nehody byli proto téměř okamžitě.

Kateřina Kubzová. mluvčí PČR Frýdek-Místek: "Řidička osobního vozidla utrpěla krvácivé zranění na hlavě, proto ji policisté spolu se svědky události poskytli první pomoc. Hlavu ji zajistili, aby nedošlo k poškození páteře a na ránu přiložili sterilní krytí k zastavení krvácení, současně ji poskytli tepelný komfort. Následně ji předali do rukou záchranářů. Taktéž pohotově zajistili místo dopravní nehody, kde byla doprava řízena po nezbytnou dobu kyvadlově."

Provedené dechové zkoušky na přítomnost alkoholu byly u obou řidičů negativní. Zjišťováním průběhu nehodového děje se zabývají frýdecko-místečtí dopravní policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Chystá se prodej Slezského FC

Opavští zastupitelé odsouhlasili memorandum o budoucím prodeji fotbalového klubu Slezský FC. Jedním z vlastníků by se mohla stát slovenská ...

Nejčtenější zprávy