Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zápisy do základní a mateřské školy v Palkovicích probíhají bez dětí

  • Palkovice,

V Palkovicích aktuálně probíhá zápis žáků do prvních tříd základní školy. Kvůli pandemii koronaviru se ale poprvé koná bezkontaktně. A stejně tomu bude i při zápisu do mateřské školy.

Žádný doprovodný program se při zápisu předškoláků do prvních tříd základní školy v Palkovicích letos kvůli pandemii koronaviru nekoná. Zápisy probíhají bez účasti rodičů a hlavně dětí.

“Podle nařízení ministra školství budeme děti do školy přijímat elektronicky. Samozřejmě bude pan ředitel nějakým způsobem čekat i na ty lidi, kteří přijdou osobně. Letos nebudou žádná speciální vyšetření nebo doklady. Bude se to řešit čestným prohlášením, jak o tom, že jsou děti zdravé, tak o tom, že jsou z Palkovic a Myslíku,” uvedl starosta Palkovic Radim Bača.

Nejinak tomu bude i při zápisu dětí do školky.

“Přijímací řízení do školky teprve připravujeme. Zápis pak bude probíhat od 2.- do 16. května, a to podobným způsobem, tedy bezkontaktně, bez dětí a bez rodičů, až na ty výjimečné případy, které to nebudou schopny zajistit elektronicky, případně poštou,” sdělil ředitel ZŠ a MŠ Palkovice Milan Šponer.

Podrobnější informace k zápisům rodiče najdou na webu základní a mateřské školy.

Nahlásit chybu
SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail