Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do Městské sportovní haly v Havířově zatéká

  • Havířov,

V Havířově musí řešit velký problém v Městské sportovní hale. Kvůli špatné střechy do haly značně zatéká. A to i během zápasů. Oprava by měla začít v létě.

Takto to dopadá, když vydatně prší nebo taje sníh na střeše Městské sportovní haly v Havířově. Nezbývá než rozmístit kýble a rychle vytírat.

“Zatéká nám skoro do celé haly i těsně před branku florbalistů. Největší problémy nám dělá, když na střechu nasněží a ten sníh pak pomalu odtává. Před čtrnácti dny jsme museli přerušit i utkání mezi domácími a pražskými hráči,” řekl vedoucí městských sportovních hal Petr Kostelníček.

Před pár lety dostala sportovní hala zcela nový kabát. Střecha ale do rekonstrukce nebyla zahrnuta.

“Už druhý rok se snažíme najít místo, kudy voda vtéká. Vedoucí střediska se svými pracovníky se snažil opravit místa, o kterých jsme si mysleli, že voda teče. Bohužel voda stéká jedním místem a vytéká někde jinde,” vysvětlil ředitel SSRZ Radomír Kácal.

Rekonstrukce by měla vyřešit i problém v části, kde se nachází bazén Delfínek.

“Tím, že je porušena tepelná izolace, tak se nám vlhký vzduch z bazénu vysráží a kape nám zase zpátky,” dodal Kostelníček.

Opravu střechy by chtělo město provést v letních měsících, kdy není hala využívaná. Rekonstrukce bude stát zhruba osm milionů korun.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy