Do Městské sportovní haly v Havířově zatéká

V Havířově musí řešit velký problém v Městské sportovní hale. Kvůli špatné střechy do haly značně zatéká. A to i během zápasů. Oprava by měla začít v létě.

Takto to dopadá, když vydatně prší nebo taje sníh na střeše Městské sportovní haly v Havířově. Nezbývá než rozmístit kýble a rychle vytírat.

“Zatéká nám skoro do celé haly i těsně před branku florbalistů. Největší problémy nám dělá, když na střechu nasněží a ten sníh pak pomalu odtává. Před čtrnácti dny jsme museli přerušit i utkání mezi domácími a pražskými hráči,” řekl vedoucí městských sportovních hal Petr Kostelníček.

Před pár lety dostala sportovní hala zcela nový kabát. Střecha ale do rekonstrukce nebyla zahrnuta.

“Už druhý rok se snažíme najít místo, kudy voda vtéká. Vedoucí střediska se svými pracovníky se snažil opravit místa, o kterých jsme si mysleli, že voda teče. Bohužel voda stéká jedním místem a vytéká někde jinde,” vysvětlil ředitel SSRZ Radomír Kácal.

Rekonstrukce by měla vyřešit i problém v části, kde se nachází bazén Delfínek.

“Tím, že je porušena tepelná izolace, tak se nám vlhký vzduch z bazénu vysráží a kape nám zase zpátky,” dodal Kostelníček.

Opravu střechy by chtělo město provést v letních měsících, kdy není hala využívaná. Rekonstrukce bude stát zhruba osm milionů korun.
Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč/měsíc

Detail

POLCARBO spol. s r.o. - OKD, a.s.
Karviná
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Trade Media International, s. r. o.
Český Těšín
od 15 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků