Muž bezdůvodně útočil na návštěvníky restaurací

  • 12:38,
  • Havířov ,

Báli jsme se, že přijdeme o život. Tak popisují lidé incident, který se stal v Ostravě a Havířově. Muž objížděl restaurace, bezdůvodně napadal hosty a demoloval majetek. Jeho agresi zachytily kamery.

Čtvrteční posezení u piva, se stalo pro hosty v restauraci na Dlouhé třídě v Havířově noční můrou. Do místnosti vběhl muž a začal mlátit lidi hlava nehlava.

“V dnešní době terorismu se lidé báli, že bude ozbrojen. Měli strach, nikdo se nebránil, nikdo nezasáhl,” řekl majitel restaurace Jaroslav Fedorek.

Útok muže, který kdysi pracoval u policie, začal v Ostravě na Stodolní. Pak se se svým mercedesem přesunul do Havířova na náměstí Republiky. I tam zranil několik hostů.

“Začal hosty mlátit, kopat, házet židlemi. Trvalo to asi minutu, ale bylo to nekonečné. Kdyby měl zbraň, tak to hodně špatně skončí,” uvedla svědkyně události.

V tu dobu si podezřelého auta všimla pomocí kamerového systému městská policie. Útočníka nakonec zpacifikovaly hlídky právě na v restauraci na Dlouhé třídě.

“Na místo přijely naše hlídky, muže zpacifikovaly. Na místo zavolaly rychlou záchranou službu, aby pomohla zraněným a PČR. Kladl odbor, ale my jsme na to cvičení a byli jsme lepší než on. Podařilo se ho zpacifikovat, aniž by došlo ke zraněním,” řekl ředitel MP Havířov Bohuslav Muras.

Pachatel už je ve vazbě. Hrozí mu tři až deset let odnětí svobody.
Útěk v řetězech / adrenalinová akce s hudebním programem

Zítra 9:00 - 18.10. 23:40
Havířov, Náměstí republiky, Havířov

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 15:00 - 18.10. 23:40
Karviná, Kostel sv. Maří Magdalény , Dětmarovice

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 18:00 - 18.10. 23:40
Karviná, Kostel sv. Anny, Rychvald

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Lichtgitter CZ spol. s r. o.
Karviná
od 130 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu