Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Gracii Orlová letos ovládla Italka Marta Bastianelli

  • Havířov,

33. ročník Mezinárodního cyklistického závodu Gracia Orlová má svou vítězku. Stala se jí Italka Marta Bastianelli z týmu Virtu. Bohužel během jedné etapy došlo i k nehodě.

Od čtvrtka do neděle se konal cyklistický závod žen Gracia Orlová. Na start se poslavilo 21 týmů ze 14 zemí. Velké naděje si dělala stáj Virtu a Italka Marta Bastianelli, která vyhrála dvě etapy. Dominovala i v neděli a stala se zaslouženou vítězkou letošního ročníku.

“Ten závod je pro mě velmi dobrý trénink pro následující velmi důležité závody, jsem ve skvělém týmu a jsem dnes velmi šťastná,” řekla vítězka závodu Marta Bastienelli.

Na stupně vítězů se postavila také závodnice z Ruska.

“Poslední etapy byly velmi těžké. Dešťové mraky zůstávaly.  V minulém roce jsem byla třetí v celkovém pořadí, letos také, ale v příštím roce bych chtěla postoupit o stupínek výše,” dodala Maria Novolodskaya.

Organizátoři měli v letošním roce největší strach z počasí.

“Pršelo nám jenom trochu tady v Orlové, jinak slunečné počasí. Mám zrovna zprávy z Pusteven. Tam napadlo 15 cm nového sněhu. Takže o den jsme to stihli,” řekl ředitel závodu Petr Koláček.

Během závodu došlo k jedné vážnější nehodě, a to během sobotní Královské etapy, kdy musel být závod přerušen. Zraněná cyklistka byla převezena do nemocnice.
Šakalí léta / muzikál

04.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

05.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

VOJMAR s.r.o. - závod 1 ČSA
Karviná
od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Lázně Darkov, a.s.
Karviná
od 26 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

JaPa full business s.r.o.-pracoviště
Český Těšín
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků