Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nebezpečný muž ohrožoval zbraní příbuzné. Zpacifikovala ho zásahovka

  • Havířov,

Proti nebezpečnému muži ozbrojenému střelnou zbraní zasahovali ve čtvrtek odpoledne policisté v Havířově.

Podle prvotních informací měl muž v bytě ohrožovat své příbuzné. Do Hakenovy ulice v centru města se okamžitě sjelo několik policejních hlídek a ve finále také krajská zásahovka. Samotný zákrok trval jen několik minut.

Miloš Pollak, vedoucí Územního odboru Policie ČR Karviná: "Policie ČR přijala oznámení, na které mimo jiné přijela i zásahovka, která přijela provést zákrok, který byl proveden úspěšně. Nedošlo k žádnému zranění. Podezřelá osoba byla zadržena."

Zadržený muž byl převezen eskortou k výslechu a zřejmě i zdravotnímu vyšetření. Policisté dále vyšetřují okolnosti celého incidentu.

Karolína Bělunková, mluvčí Policie ČR: "Policisté zásahové jednotky zadrželi muže ročník 1973. Ten měl dnešního dne v Havířově v odpoledních hodinách vyhrožovat své rodině. A výhrůžky proti své rodině měl umocnit dosud neurčenou střelnou zbraní. První policisté byli na místě do dvou minut od oznámení, které bylo učiněno v 15.02 hodin. Nyní probíhají procesní úkony, zjišťujeme další okolnosti a policisté na místě zajistili také zbraň, která předmětem zkoumání. Ke zranění osob nedošlo."

Podle sousedů nebyl muž dosud problémový.

Soused: "Ptali se mě, jestli jsem neslyšel střelbu. Řekl jsem, že ne. Byli jsme v kuchyni. Chodí tady za ním lidi, kteří tady nebydlí.”


Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy