Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie vypátrala pohřešovanou ženu z Havířova

  • Havířov,

Naposledy ji viděli v úterý 5. ledna kolem 17:30 jak vychází z obchodního domu Elán v Havířově. Od té doby o 64leté ženě z Havířova neměl nikdo žádnou zprávu. Policie i rodina prosila veřejnost o pomoc při pátrání. 18. ledna přišla zpráva, že žena se našla.

V pondělí 18. ledna odvolala policie pátrání po 64leté pohřešované ženě z Havířova.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Žena byla nalezena a pátrání bylo odvoláno. Děkujeme všem, kteří nám zveřejněním v pátrání pomohli."

PŮVODNÍ ZPRÁVA z 8. ledna 2021:

V úterý 5. ledna vyšla kolem 17:30 z obchodního domu Elán v Havířově . Následně pokračovala směrem k Náměstí republiky, ale domů už bohužel nepřišla. Rodina ani známí o ní také nemají žádné zprávy. Policie vyhlásila po 64leté ženě pátrání na ve čtvrtek a nyní se obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Žena ročníku 1956 je zdánlivého stáří 60 let, má 155 cm, hubenou postavu, blond vlasy střižené na krátko a krátkou ofinu. Žena je bez horního chrupu a zubní náhrady, nosí dioptrické brýle, chůzi má pomalou s nápadně krátkým krokem, držení těla nachýlené dopředu."

Na sobě měla oblečenu dámskou zimní bundu světle fialové barvy dlouhou po kolena, černé legíny a na nohou obuty černé kozačky. U sebe měla dámskou kabelku červené barvy a černou plátěnou tašku, mobilní telefon bohužel nemá. 

Karolína Bělunková, mluvčí PČR MSK: "Pohřešovaná trpí lehkou psychickou poruchou, může být dezorientovaná, vlivem této poruchy u ní dochází ke střídání nálad, může hovořit zcestně, být hlasitá, či slovně agresivní. Žádáme osoby, které by mohly podat o pohřešované jakoukoliv zprávu, aby kontaktovaly linku 158 či nejbližší policejní služebnu."

Odkaz na Pátrání po osobách Policie ČR: ZDE

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy