Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na přechodu v Havířově srazilo auto ženu, policie hledá svědky

  • Havířov,

Přecházela přes přechod a srazilo ji auto. Nehoda, která se stala ve čtvrtek 23. dubna v Havířově je stále v prověřování policie. Ta se nyní obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání svědků nepříjemné události.

Policisté byli ke střetu osobního auta a chodkyně v Havířově přivoláni ve čtvrtek 23. dubna kolem 10. hodiny. Žena před srážkou přecházela vyznačený přechod pro chodce na Národní třídě.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Řidič Peugeotu 207 přijíždějící ve směru od Bludovického kopce, na Národní třídě, bezprostředně za křižovatkou ulic E. Rošického a 1. máje, srazil chodkyni."

Žena utrpěla zranění, se kterým byla převezena do nemocnice. Zkoušky na alkohol byly u ní i u řidiče negativní. Policie se nyní obrátila na veřejnost s prosbou o pomoc při hledání svědků nehody.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Žádáme případné svědky, kteří mohli kolizi vidět, aby kontaktovali policistu dopravního inspektorátu, telefon 974 734 584. Volat mohou i bezplatnou linku 158. Pro řádné objasnění nehodového děje a zavinění policisté uvítají záběry z palubních kamer vozidel."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy