Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovská nemocnice přestěhovala krevní odběrové centrum a EKG do pavilonu O

  • Havířov,

Pavilon O, kde se nachází takzvané havířovské Očko, se nyní stalo také diagnostickým a ošetřovatelským centrem. Nově zde budou pacientům prováděny krevní odběry a vyšetření EKG.

V čekárně si nejdříve klient vyzvedne lístek podle toho, jaký úkon potřebuje, následně je zaevidován do systému na recepci. Po vyzvání přes vyvolávací systém projde vyšetřením a odchází druhým samostatným východem.

Renata Tydlačková, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Nemocnice Havířov: "Chceme poprosit veřejnost, že v začátcích to bude trošku problém, protože všichni byli zvyklí chodit do velké budovy, monobloku nemocnice do prvního patra. V současné době se nacházíme v pavilonu O. V pavilonu, který je v zahradě, který je velice dobře dostupný obslužnou komunikací. Mohou přijet, máme bezbariérový přístup a máme pro ně připravena i parkovací místa. Odběry budou probíhat od 6 do 10.30 hodin každý den a očkování bude prozatím probíhat ve středu, čtvrtek a v pátek od 11 do do 14 hodin.”
anketa: “Určitě je to lepší, protože je tady více prostoru a je to tu krásné a moderní. Takže spokojenost.”
anketa: “Je to pro mne kousek dál, když jdu pěšky. Mám to blíže do nemocnice, ale jinak to není zas tak daleko. Mně je to nakonec fuk, já jsem přijela autem.”

Na krevní odběry a EKG denně dochází do nemocnice 150 až 200 pacientů.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail