Ani silný mráz neodradil zájemce od návštěvy nedělního veřejného bruslení na zimním stadionu. Jít si zabruslit a užít si sportovní zábavu dorazilo téměř 200 lidí.
anketa: "My jsme si přišli zabruslit, protože já tu mám mladšího bráchu, který má tři a půl roku a bruslí tady. Tak jsem se chtěl taky jít na led."
anketa: "Já už tady chodím od roku 1976 ,to tu znám jako svoje boty."
Vy jste ale tady prožil i nějakou lásku.
anketa: "Ano, svoji ženu jsem tady poznal. Rozbil jsem jí trochu obličej, ale v rámci hokeje. Jako ne, to už je hodně dávno. Rok 82."
anketa: " Občas je tu hodně lidí, takže se to špatně zvládá. Ale jelikož moje babička trénovala krasobruslení a děda hrál hokej, tak se mi ten sport líbí a chci se zlepšovat."
Zájem o bruslení, ať už ve víceúčelové hale, nebo na venkovním kluzišti, je letos rekordní.
Nazim Afana, ředitel SSRZ Havířov: "Tento rok nás velmi překvapil, protože zájem je obrovský. Venkovní ledové kluziště bylo spuštěno od 5. prosince a již ho navštívilo k tomuto dni přes 10 000 návštěvníků, což je více než za celou sezonu loňského roku. A na zimním stadionu víceúčelové hale bylo veřejné bruslení spuštěno o něco později z důvodu rekonstrukce střechy, to znamená od 11. ledna, a již teď tam bylo víc než tisíc návštěvníků, kteří si užívali veřejné bruslení."
Veřejné bruslení na zimním stadionu se koná prozatím vždy v sobotu a neděli.