Reklama

Herečka Pavla Tomicová četla v karvinské knihovně

  • 9. ledna 2017,
  • 11:41,
  • Karviná ,
  • Monika Danková

Přestože je kalendář známé herečky Pavly Tomicové nabitý, našla si chvilku, aby v rámci celorepublikové akce Celé Česko čte dětem přečetla několik kapitol ze své oblíbené knížky karvinským čtenářům. A protože tato herečka pochází z Karvinska, došlo v knihovně i na příjemné překvapení.

Stáhnout video
Reklama

Herečka Pavla Tomicová potěšila svou návštěvou karvinské čtenáře. Zavítala do centrální knihovny v Mizerově, aby tady v rámci projektu Celé Česko čte dětem přečetla úryvky ze své oblíbené knížky.

Pavla Tomicová, herečka: “Tady dnes budu číst úryvek z knížky Gabra a Málinka od Amálie Kutinové a to je moje zamilovaná knížka, dodnes ji mám na nočním stolku.”

Ještě než ale došlo ke samotnému čtení, čekalo na herečku příjemné překvapení. V první řadě posluchačů na ni čekaly její spolužačky ze střední pedagogické školy. Pavla Tomicová se totiž narodila v Karviné a část života prožila v sousedním Havířově.

anketa, spolužačky Tomicové: “My na ni vzpomínáme strašně rády, vždycky se smějeme, protože ona je s legrací jedna ruka.” “Je prostě suprová, taková, jaká je v Ulici, taková byla i ve škole, bavila nás o přestávkách, supr.”

Přestože je Pavla Tomicová velmi vytížená a ke čtení bere do ruky většinou scénáře, občas si čas na nějakou knihu najde. Naposledy to byla kniha Haliny Pawlovské.

ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

VAMOZ - servis, a.s.
Karviná
od 30 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu