Herečka Pavla Tomicová četla v karvinské knihovně

  • 11:41,
  • Karviná,

Přestože je kalendář známé herečky Pavly Tomicové nabitý, našla si chvilku, aby v rámci celorepublikové akce Celé Česko čte dětem přečetla několik kapitol ze své oblíbené knížky karvinským čtenářům. A protože tato herečka pochází z Karvinska, došlo v knihovně i na příjemné překvapení.

Herečka Pavla Tomicová potěšila svou návštěvou karvinské čtenáře. Zavítala do centrální knihovny v Mizerově, aby tady v rámci projektu Celé Česko čte dětem přečetla úryvky ze své oblíbené knížky.

Pavla Tomicová, herečka: “Tady dnes budu číst úryvek z knížky Gabra a Málinka od Amálie Kutinové a to je moje zamilovaná knížka, dodnes ji mám na nočním stolku.”

Ještě než ale došlo ke samotnému čtení, čekalo na herečku příjemné překvapení. V první řadě posluchačů na ni čekaly její spolužačky ze střední pedagogické školy. Pavla Tomicová se totiž narodila v Karviné a část života prožila v sousedním Havířově.

anketa, spolužačky Tomicové: “My na ni vzpomínáme strašně rády, vždycky se smějeme, protože ona je s legrací jedna ruka.” “Je prostě suprová, taková, jaká je v Ulici, taková byla i ve škole, bavila nás o přestávkách, supr.”

Přestože je Pavla Tomicová velmi vytížená a ke čtení bere do ruky většinou scénáře, občas si čas na nějakou knihu najde. Naposledy to byla kniha Haliny Pawlovské.
Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

Dnes 18:00 - 23:58
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Havířovská teplárenská společnost, a.s.
Karviná
od 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků