Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné se opravují chodníky ve velkém

  • Karviná,

V Karviné pokračují opravy chodníků a to na mnoha místech současně. Rekonstrukce vyžadují omezení a určité nepohodlí pro chodce. Bez toho se ale žádná oprava neobejde.

V Ráji, Mizerově nebo v karvinské části Nové-Město běží naplno opravy cest a chodníků. Město na letošní rekonstrukce vyčlenilo miliony korun navíc, aby se toho stihlo udělat co nejvíc.

"Budou probíhat na ulicích Dačického, Nejedlého, probíhá tř. 17. listopadu po určitých etapách a pak jsou takové menší opravy řekl náměstek primátora Lukáš Raszyk.

V některých čásetch se opravují i přístupové chodníky k domům, jako například na ulici U Lesa, Božkova, Fibichova, na Pokroku nebo na ulici Čajkovského.

"Opravovali jsme tady chodníky včetně přístupů k domům, bohužel, nedoděláme to celé vzhledem k tomu, že dům po mé pravici se bude revitalizovat, takže to nám narušilo naše plány a budeme pokračovat s tím posledním asi 30 metrovým úsekem po ukončení revitalizace, vysvětlil Emil Dostál,   vedoucí údržby Technických služeb Karviná.

Dobíhá také oprava na ulici Sovova, přibude zrekonstruovaný chodník Na Kopci nebo Ve Svahu.

Opravy přinášejí omezení a nepohodlí, bez toho se ale opravy neobejdou. Kromě chodníků se v Karviné na mnoha místech opravují i silnice a budují se nová dětská hřiště. Podrobnou reportáž uvidíte v sobotním vydání Karvinského expresu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy