Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinský klub workoutu pořádal mezinárodní soutěž

  • Karviná,

Příznivci street workoutu se sešli v Karviné na mezinárodní soutěži. Téměř stovka sportovců se utkala v atraktivním freestyle a v dalších silových disciplínách.

Cvičit s vahou vlastního těla - to je hlavní princip workoutu, který se začíná rozvíjet i v České republice. Právě workoutový klub v Karviné patří k těm nejúspěšnějším, ve svých řadách má mistry České republiky i mistra světa.

“Řekli jsme si, že když už jsme dosáhli takových úspěchů, tak pozveme lidi, ať oni si zasoutěží u nás. Může přijít kdokoliv, kdo se tím baví a když to tak řeknu, zabíjí tím volný čas,” vysvětlil Lukáš Strouhal, organizátor akce, trenér Workout SŠTaS Karviná.

Workautové hřiště v karvinském lesoparku Dubina se tak stalo dějištěm mezinárodní soutěže Workout Battle. Zúčastnila se ji téměř stovka sportovců z České republiky, Slovenska a Polska.

“Mohu říci, že soutěž je velmi dobře zorganizovaná, přišlo hodně lidí, což je super pro atmosféru. Já jsem soutěžil ve freestylu a celkem to bylo dobré, i když nejsem úplně spokojený. Ale některé věci mi tam nevyšly, tak doufám, že postoupím do dalšího kola a ještě to napravím,” uvedl Boris Petrakovič, účastník soutěže, Šenkvice (SR).

“Nebude to asi na postup, ale alspoň jsem si zasoutěžil. Jsou tady hrozně dobří lidé, atmosféra je suprová a užívám si to tady,” přidal se Filip Krátký, účastník soutěže, Rakovník.  

Kromě nejatraktivnějšího freestlylu se vyznavači workoutu utkali také v dalších silových disciplínách Weighted a King of Muscle Ups.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy