Karvinský klub workoutu pořádal mezinárodní soutěž

  • 11:41,
  • Karviná ,

Příznivci street workoutu se sešli v Karviné na mezinárodní soutěži. Téměř stovka sportovců se utkala v atraktivním freestyle a v dalších silových disciplínách.

Cvičit s vahou vlastního těla - to je hlavní princip workoutu, který se začíná rozvíjet i v České republice. Právě workoutový klub v Karviné patří k těm nejúspěšnějším, ve svých řadách má mistry České republiky i mistra světa.

“Řekli jsme si, že když už jsme dosáhli takových úspěchů, tak pozveme lidi, ať oni si zasoutěží u nás. Může přijít kdokoliv, kdo se tím baví a když to tak řeknu, zabíjí tím volný čas,” vysvětlil Lukáš Strouhal, organizátor akce, trenér Workout SŠTaS Karviná.

Workautové hřiště v karvinském lesoparku Dubina se tak stalo dějištěm mezinárodní soutěže Workout Battle. Zúčastnila se ji téměř stovka sportovců z České republiky, Slovenska a Polska.

“Mohu říci, že soutěž je velmi dobře zorganizovaná, přišlo hodně lidí, což je super pro atmosféru. Já jsem soutěžil ve freestylu a celkem to bylo dobré, i když nejsem úplně spokojený. Ale některé věci mi tam nevyšly, tak doufám, že postoupím do dalšího kola a ještě to napravím,” uvedl Boris Petrakovič, účastník soutěže, Šenkvice (SR).

“Nebude to asi na postup, ale alspoň jsem si zasoutěžil. Jsou tady hrozně dobří lidé, atmosféra je suprová a užívám si to tady,” přidal se Filip Krátký, účastník soutěže, Rakovník.  

Kromě nejatraktivnějšího freestlylu se vyznavači workoutu utkali také v dalších silových disciplínách Weighted a King of Muscle Ups.
Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

NBS Invest, a.s.
Karviná
od 90 Kč do 120 Kč

Detail

Miker.cz s.r.o.
Karviná
od 21 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

STASEKO PLUS s.r.o.
Karviná
od 130 Kč do 150 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků