Reklama

Karvinský klub workoutu pořádal mezinárodní soutěž

  • 20. srpna 2018,
  • 11:41,
  • Karviná,
  • Petra Dorazilová

Příznivci street workoutu se sešli v Karviné na mezinárodní soutěži. Téměř stovka sportovců se utkala v atraktivním freestyle a v dalších silových disciplínách.

Reklama

Cvičit s vahou vlastního těla - to je hlavní princip workoutu, který se začíná rozvíjet i v České republice. Právě workoutový klub v Karviné patří k těm nejúspěšnějším, ve svých řadách má mistry České republiky i mistra světa.

“Řekli jsme si, že když už jsme dosáhli takových úspěchů, tak pozveme lidi, ať oni si zasoutěží u nás. Může přijít kdokoliv, kdo se tím baví a když to tak řeknu, zabíjí tím volný čas,” vysvětlil Lukáš Strouhal, organizátor akce, trenér Workout SŠTaS Karviná.

Workautové hřiště v karvinském lesoparku Dubina se tak stalo dějištěm mezinárodní soutěže Workout Battle. Zúčastnila se ji téměř stovka sportovců z České republiky, Slovenska a Polska.

“Mohu říci, že soutěž je velmi dobře zorganizovaná, přišlo hodně lidí, což je super pro atmosféru. Já jsem soutěžil ve freestylu a celkem to bylo dobré, i když nejsem úplně spokojený. Ale některé věci mi tam nevyšly, tak doufám, že postoupím do dalšího kola a ještě to napravím,” uvedl Boris Petrakovič, účastník soutěže, Šenkvice (SR).

“Nebude to asi na postup, ale alspoň jsem si zasoutěžil. Jsou tady hrozně dobří lidé, atmosféra je suprová a užívám si to tady,” přidal se Filip Krátký, účastník soutěže, Rakovník.  

Kromě nejatraktivnějšího freestlylu se vyznavači workoutu utkali také v dalších silových disciplínách Weighted a King of Muscle Ups.
Antonín Goryl
Karviná
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Těšínská stavební s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Mediaservis, s.r.o.
Karviná
od 6 700 Kč do 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu