Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři opět zabojují o titul

  • Karviná,

Karvinští házenkáři jsou připraveni i letos vybojovat titul. Do sezóny vstupuje tým se dvěma novými hráči a přibyly i dvě posily z dorostu. Novinkou je také nové logo klubu.

Odchovanec levák Radim Chudoba přicházející ze Slovenska a pravák Ivan Stojanovič srbský hráč z Bosny, to jsou dvě nová jména, která přibyla v soupisce extraligového týmu HCB Karviná. Novinářům je představil trenér Marek Michalisko.

" Měl jsem vytypovaných více hráčů, ale Radim je odchovanec, hrával tady a Ivan Stojanovič má sílu, my potřebujeme podpořit střelbu z dálky ", řekl trenér Marek Michalisko.

" Klub měl o mě zájem delší dobu, jsem za to rád a budu se snažit šli minimálně stejnou cestou jako loni," řekl Radim Chudoba.

"O Baníku Karviná jsem slyšel už dávno. Herní systém je tady úplně jiný než u nás, zvykám si na tu rychlost, ale budu se snažit zapadnout a být užitečný," řekl nový hráč HCB Karviná Ivan Stojanovič.

Kromě nich posílí tým Honza Mucha a Jakub Kraina z dorostu. Naopak v další sezóně nehrají Slávek Mlotek, Tomáš Mlotek a a Jiří Užek. V nové sezóně začínají hrát házenkáři venku, doma hrají ve středu 12. září s Hranicemi. Od prvního zápasu budou házenkáři cílit opět na nejvyšší příčky.

"Nemůžeme být menší po zisku titulu mistra ČR než znovu bojovat o nejvyšší příčky ", řekl trenér Marek Michalisko.

Nově vstupují házenkáři do sezóny i s novým, modernějším logem. Některé prvky v něm ale byly zachovány.

" Chceme se prezentovat navenek trochu aktivněji a s dnešní dobou se loga mění, takže jsme chtěli něco nového ," prozradil prezident klubu Roman Mucha.

S prvním mistrovským utkáním se rozběhne prodej  předmětů, suvenýru, dresů a oblečení pro fanoušky přímo na hale nebo přes internet, převlékat se tedy bude nejen tým, ale i fanoušci.


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy