Karvinští házenkáři opět zabojují o titul

  • 17:18,
  • Karviná ,

Karvinští házenkáři jsou připraveni i letos vybojovat titul. Do sezóny vstupuje tým se dvěma novými hráči a přibyly i dvě posily z dorostu. Novinkou je také nové logo klubu.

Odchovanec levák Radim Chudoba přicházející ze Slovenska a pravák Ivan Stojanovič srbský hráč z Bosny, to jsou dvě nová jména, která přibyla v soupisce extraligového týmu HCB Karviná. Novinářům je představil trenér Marek Michalisko.

" Měl jsem vytypovaných více hráčů, ale Radim je odchovanec, hrával tady a Ivan Stojanovič má sílu, my potřebujeme podpořit střelbu z dálky ", řekl trenér Marek Michalisko.

" Klub měl o mě zájem delší dobu, jsem za to rád a budu se snažit šli minimálně stejnou cestou jako loni," řekl Radim Chudoba.

"O Baníku Karviná jsem slyšel už dávno. Herní systém je tady úplně jiný než u nás, zvykám si na tu rychlost, ale budu se snažit zapadnout a být užitečný," řekl nový hráč HCB Karviná Ivan Stojanovič.

Kromě nich posílí tým Honza Mucha a Jakub Kraina z dorostu. Naopak v další sezóně nehrají Slávek Mlotek, Tomáš Mlotek a a Jiří Užek. V nové sezóně začínají hrát házenkáři venku, doma hrají ve středu 12. září s Hranicemi. Od prvního zápasu budou házenkáři cílit opět na nejvyšší příčky.

"Nemůžeme být menší po zisku titulu mistra ČR než znovu bojovat o nejvyšší příčky ", řekl trenér Marek Michalisko.

Nově vstupují házenkáři do sezóny i s novým, modernějším logem. Některé prvky v něm ale byly zachovány.

" Chceme se prezentovat navenek trochu aktivněji a s dnešní dobou se loga mění, takže jsme chtěli něco nového ," prozradil prezident klubu Roman Mucha.

S prvním mistrovským utkáním se rozběhne prodej  předmětů, suvenýru, dresů a oblečení pro fanoušky přímo na hale nebo přes internet, převlékat se tedy bude nejen tým, ale i fanoušci.

Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Obaly Adamec a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Comfort Job Agency s.r.o.
Karviná
od 20 200 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků