Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Házenkář Brůna volil v Karviné po dlouhých letech

  • Karviná,

Složitější situaci v rozhodování, komu dát svůj hlas, mají určitě lidé, kteří se do nového bydliště přestěhovali teprve nedávno nebo se sem vrátili po dlouhých letech. Podle čeho se rozhodovali? Sledovali volební programy jednotlivých stran a hnutí nebo se zajímali o to, co se ve městě stihlo udělat? Natáčeli jsme v Karviné.

Výrazná osobnost házenkářského světa Michal Brůna se nedávno vrátil do Karviné ze zahraničí, aby posílil tým karvinských házenkářů a pomohl jim vrátit se na špici mezi nejlepší. Za celou dobu jeho působnosti v zahraničních týmech neměl možnost účastnit voleb, až teď, po dlouhých třinácti letech.

"Byl jsem třináct let za hranicemi, kde jsem hrál jako profesionální házenkář, měl jsem tam i trvalé bydliště, bylo to ve Francii, Německu a nakonec teď v Polsku," vysvětlil Michal Brůna,  házenkář HC Baník Karviná.

Letošní komunální volby jsou tak pro něj jedinečnou příležitostí, i on může tedy znovu rozhodovat o tom, kdo další čtyři roky povede město.

Házenkář Michal Brůna přišel do volební místnosti svého okrsku v pátek mezi prvními voliči.

V rozhodování, komu dá svůj hlas měl jasno.

"Rozhodoval jsem se podle toho, jak jsem viděl progres za poslední čtyři roky, jak jde město dopředu, zvelebuje se, hodně zeleně, pro sportovce, volný čas, takže to bylo hlavní," dodal Brůna.K

Kromě Michala Brůny může výsledky komunálních voleb  ovlivnit dalších oprávněných voličů.

Nahlásit chybu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail