Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští házenkáři postupují v poháru EHF

  • Karviná,

Karvinští házenkáři si po sedmi letech zahráli v evropském poháru. Doma hostili makedonský Prolet. Zpátky domů poslali soupeře s porážkou.

Karvinští házenkáři hostili doma makedonský Prolet a to v rámci 2. kola evropského poháru. V sobotním utkání soupeře porazili 26:22, v neděli pak 32:25.

"Podařilo se nám postoupit, oba zápasy vyhrát, ten včerejší byl těžký, rozebírali jsme na videu tu hru soupeře, to se nám vyplatilo, rozhodlo se v tom prvním poločase, který jsme vyhráli o 11, ve druhém jsme mohli dát šanci mladým, nás čeká ve středu další těžký zápas s Plzní, takže jsem i pošetřili síly," zhodnotil zápasy trenér HCB Karviná Marek Michalisko.

Makedonský tým před cestou do Karviné věřil, že tady snadno zvítězí.

"Z těch jejich vyjádření jsme vycítili, že nás trochu podcenili, byli rádi, že nás dostali, ale už včera viděli, že to nebudou mít tak lehké a dneska se to potvrdilo," dodal trenér.

Trenér byl spokojen s každým jednotlivým hráčem, všichni si své úlohy plnili jak měli, výborně zachytali oba gólmani.

"Myslím, že jsme do toho zápasu vstoupili lépe než včera, rychle jsme si udělali náskok, drželi jsme ho a ještě navyšovali, obrana šlapala, Makedonci se nemohli ani prosadit," řekl brankář Petr Mokroš.

Házenkáře opět velmi hlasitě podporovali po celou dobu fanoušci na tribunách.

"Já bych chtěl poděkovat fanouškům, byli jste úžasní a doufám, že se uvidíme ve třetím kole zase tady," uzavřel brankář.

Házenkáře čeká třetí kolo evropského poháru 17. a 24. listopadu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy