Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Slavnostní udílení výročních cen na ZUŠ B. Smetany

  • Karviná,

Základní umělecká škola Bedřicha Smetany uděluje každoročně a dlouhodobě výroční ceny osobnostem a žákům. Nejinak tomu bylo i letos.

Základní umělecká škola Bedřicha Smetany se může každoročně pochlubit mnoha úspěchy žáků ve svých oborech, které nabízí. Ty nejlepší také oceňuje výročními cenami.

"Výroční ceny mají dvě části, v té první oceňuje žáky a to v kategorii Nejlepší žák školy, Nejlepší kolektiv školy a Nejlepší účastník v národních a mezinárodních soutěžích, taktéž předáváme i certifikáty na vyšší hodinovou dotaci a celou první část uzavře předání cen ředitele," řekl ředitel ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné Kamil Novák.

Certifikát na vyšší hodinovou dotaci  nebo-li rozšířené vyučování spočívá ve formě několika hodin navíc s učiteli. Jedním z žáků, kteří pravidelně tento certifikát dostávají, je i čtrnáctiletý David Nowak. Je žákem Anny Schwarzové, na klavír hraje od osmi let. Je pilný a talentovaný klavírista, pochlubit se může 2. místem na mezinárodní soutěži v Itálii. Za rozšířené vyučování je velmi rád.

"Jsem za něho hodně rád, protože mi přináší o hodně víc zkušeností a vše, co mi paní učitelka předává," vysvětlil klavírista David Nowak.

Ve druhé části společenského večera byly oceněny osobnosti významných zástupců města a obcí i zaměstnanci školy. V letošním školním roce se umělecká rada rozhodla ocenit primátora Karviné Jana Wolfa, starostu Stonavy Ondřeje Febra, cenu dostala Jiřina Čendlíková a Lucie Cuberová.

Nahlásit chybu
Ing. Alexandra Lisztwanová - polyfunkční dům Orlová
Orlová
od 120 do 135 Kč/hod.

Detail

Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail