Reklama

Slavnostní udílení výročních cen na ZUŠ B. Smetany

  • 23. října 2018,
  • 13:51,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Základní umělecká škola Bedřicha Smetany uděluje každoročně a dlouhodobě výroční ceny osobnostem a žákům. Nejinak tomu bylo i letos.

Reklama

Základní umělecká škola Bedřicha Smetany se může každoročně pochlubit mnoha úspěchy žáků ve svých oborech, které nabízí. Ty nejlepší také oceňuje výročními cenami.

"Výroční ceny mají dvě části, v té první oceňuje žáky a to v kategorii Nejlepší žák školy, Nejlepší kolektiv školy a Nejlepší účastník v národních a mezinárodních soutěžích, taktéž předáváme i certifikáty na vyšší hodinovou dotaci a celou první část uzavře předání cen ředitele," řekl ředitel ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné Kamil Novák.

Certifikát na vyšší hodinovou dotaci  nebo-li rozšířené vyučování spočívá ve formě několika hodin navíc s učiteli. Jedním z žáků, kteří pravidelně tento certifikát dostávají, je i čtrnáctiletý David Nowak. Je žákem Anny Schwarzové, na klavír hraje od osmi let. Je pilný a talentovaný klavírista, pochlubit se může 2. místem na mezinárodní soutěži v Itálii. Za rozšířené vyučování je velmi rád.

"Jsem za něho hodně rád, protože mi přináší o hodně víc zkušeností a vše, co mi paní učitelka předává," vysvětlil klavírista David Nowak.

Ve druhé části společenského večera byly oceněny osobnosti významných zástupců města a obcí i zaměstnanci školy. V letošním školním roce se umělecká rada rozhodla ocenit primátora Karviné Jana Wolfa, starostu Stonavy Ondřeje Febra, cenu dostala Jiřina Čendlíková a Lucie Cuberová.
Antonín Goryl
Karviná
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Těšínská stavební s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Mediaservis, s.r.o.
Karviná
od 6 700 Kč do 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu