Karvinští házenkáři porazili reprezentaci Angoly

  • 16:04,
  • Karviná ,

Karvinští extraligoví házenkáři mají za sebou první přípravný zápas. Hostili na palubovce reprezentační družstvo Angoly, které finišuje s přípravou na mistrovství světa v Německu a Dánsku.

Po vánočních svátcích se prvoligoví házenkáři pustili do prvních tréninků a také odstartovali sérii přípravných zápasů. Diváci v hale byli v pondělí večer svědky napínavého přátelského utkání domácích a reprezenatce z Angoly, mužstva, které čeká mistorvství světa v Německu a Dánsku.

"Byl to náš první zápas, šli jsme do toho po pauze, vlastně jsme nedrželi balon v ruce a šlo to vidět, těch technických chyb tam bylo hodně," řekl trenér HCB Marek Michalisko.

I přes technické chyby držel karvinský tým krok s angolskými hráči, kteří na palubovce ukázali svou mrštnost, dynamičnost a hlavně rychlost. I tak je ale domácí porazili 32:30.

"Angola je určitě atraktivní soupeř, účastník MS, vedli jsme 4:0, pak to otočili na 4:5, díky našim chybám v útočné fázi, celý zápas do bylo o gól o dva, takže myslím, že kvalitní zápas pro diváka," zhodnotil hráč HCB Radim Chudoba.

V tomto týdnu odjíždí karvinský tým do Polska, kde odehrají další dva přípravné zápasy, čeká je několik tréninků a 15. ledna odehrají v Praze finále Českého poháru, odveta pak bude doma v Karviné 22. ledna. Fanoušci jsou na finále samozřejmě zváni, jejich podpora bude více jak důležitá.
Centrum krásy a odpočinku Havířov
Havířov
od 8 900 Kč/měsíc

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 do 100 303 Kč/měsíc

Detail

ROCKWOOL, a.s. - sídlo
Bohumín
od 39 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků