Zpěvák Martin Chodúr zavítal mezi karvinské čtenáře

  • 11:50,
  • Karviná ,

Známý zpěvák Martin Chodúr si v nabitém programu udělal čas a navštívil karvinské děti v místní knihovně. V rámci projektu Celé Česko čte dětem jim přečetl úryvky z dětské knížky, rozdal autogramy a také na sebe prozradil pár zajímavostí.

Usměvavý Martin Chodúr je nejen známým zpěvákem, ale i vášnivým čtenářem. Knihy rád četl už jako malý a to dokonce v anglickém jazyce. Prozradil to v karvinské knihovně, kam za dětmi zavítal v rámci projektu Celé Česko čte dětem.

"Já knížky miluji, jsem trochu blázen do knih, i s partnerkou to máme společné. Od dětství jsem si strašně rád četl. Rodiče mi nějak významně nečetli, spíš sám jsem si četl sám a vždycky mě zajímaly knížky, které nebyly pro děti a uchvátila mě angličtina, takže jsem do určité doby četl knihy v angličtině," řekl Martin Chodúr.

Stejně jako většina teenagerů ale na truc nechtěl číst knihy, které byly ve škole zadány jako povinná četba. Na čtení si Martin Chodúr nachází čas s partnerkou i doted a oba rádi předčítají svému tříletému synovi.

Tady v karvinské regionální knihovně v MěDK četl dětem úryvky z knihy kocoura modroočka

Zpěvák je do projektu Celé Česko čte dětem zapojen už řadu let, například tady v knihovně už předčítal dětem před deserti lety.

anketa, návštěvnice akce: "Je to hodně pěkné, že tady po deseti letech  jsme se s ním setkali, úplně skvělý." "Mám podpis, bylo to fajn, i ty fotky a tak."

Knihovna dětem čtení pokaždé zpestří i zábavným kvízem.




Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o.
Karviná
od 10 000 Kč do 10 000 Kč

Detail

Neovize SL s.r.o.
Karviná
od 44 500 Kč

Detail

BimBo hračky s.r.o.
Karviná
od 10 500 Kč do 14 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků