Zpěvák Martin Chodúr zavítal mezi karvinské čtenáře

  • 11:50,
  • Karviná,

Známý zpěvák Martin Chodúr si v nabitém programu udělal čas a navštívil karvinské děti v místní knihovně. V rámci projektu Celé Česko čte dětem jim přečetl úryvky z dětské knížky, rozdal autogramy a také na sebe prozradil pár zajímavostí.

Usměvavý Martin Chodúr je nejen známým zpěvákem, ale i vášnivým čtenářem. Knihy rád četl už jako malý a to dokonce v anglickém jazyce. Prozradil to v karvinské knihovně, kam za dětmi zavítal v rámci projektu Celé Česko čte dětem.

"Já knížky miluji, jsem trochu blázen do knih, i s partnerkou to máme společné. Od dětství jsem si strašně rád četl. Rodiče mi nějak významně nečetli, spíš sám jsem si četl sám a vždycky mě zajímaly knížky, které nebyly pro děti a uchvátila mě angličtina, takže jsem do určité doby četl knihy v angličtině," řekl Martin Chodúr.

Stejně jako většina teenagerů ale na truc nechtěl číst knihy, které byly ve škole zadány jako povinná četba. Na čtení si Martin Chodúr nachází čas s partnerkou i doted a oba rádi předčítají svému tříletému synovi.

Tady v karvinské regionální knihovně v MěDK četl dětem úryvky z knihy kocoura modroočka

Zpěvák je do projektu Celé Česko čte dětem zapojen už řadu let, například tady v knihovně už předčítal dětem před deserti lety.

anketa, návštěvnice akce: "Je to hodně pěkné, že tady po deseti letech  jsme se s ním setkali, úplně skvělý." "Mám podpis, bylo to fajn, i ty fotky a tak."

Knihovna dětem čtení pokaždé zpestří i zábavným kvízem.
Gospelové Vánoce v Orlové

Zítra 17:00 - 13.12. 7:17
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 13.12. 7:17
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků