Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zpěvák Martin Chodúr zavítal mezi karvinské čtenáře

  • Karviná,

Známý zpěvák Martin Chodúr si v nabitém programu udělal čas a navštívil karvinské děti v místní knihovně. V rámci projektu Celé Česko čte dětem jim přečetl úryvky z dětské knížky, rozdal autogramy a také na sebe prozradil pár zajímavostí.

Usměvavý Martin Chodúr je nejen známým zpěvákem, ale i vášnivým čtenářem. Knihy rád četl už jako malý a to dokonce v anglickém jazyce. Prozradil to v karvinské knihovně, kam za dětmi zavítal v rámci projektu Celé Česko čte dětem.

"Já knížky miluji, jsem trochu blázen do knih, i s partnerkou to máme společné. Od dětství jsem si strašně rád četl. Rodiče mi nějak významně nečetli, spíš sám jsem si četl sám a vždycky mě zajímaly knížky, které nebyly pro děti a uchvátila mě angličtina, takže jsem do určité doby četl knihy v angličtině," řekl Martin Chodúr.

Stejně jako většina teenagerů ale na truc nechtěl číst knihy, které byly ve škole zadány jako povinná četba. Na čtení si Martin Chodúr nachází čas s partnerkou i doted a oba rádi předčítají svému tříletému synovi.

Tady v karvinské regionální knihovně v MěDK četl dětem úryvky z knihy kocoura modroočka

Zpěvák je do projektu Celé Česko čte dětem zapojen už řadu let, například tady v knihovně už předčítal dětem před deserti lety.

anketa, návštěvnice akce: "Je to hodně pěkné, že tady po deseti letech  jsme se s ním setkali, úplně skvělý." "Mám podpis, bylo to fajn, i ty fotky a tak."

Knihovna dětem čtení pokaždé zpestří i zábavným kvízem.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy