Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

KHN zajistila provoz ambulance po zemřelé lékařce

  • Karviná,

Karvinská hornická nemocnice zajistila provoz soukromé ambulance po zemřelé lékařce. V krátké době našla praktického lékaře a zajistila tak dostupnou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Vedení Karvinské hornické nemocncie zareagovalo na potřebnost zajistit provoz soukromé ambulance po zemřelé lékařce Jankovičové.

"Po úmrtí paní doktorky byla tato ambulance dlouho nečinná, řada pacientů si hledala jiného praktika k registraci, někteří se obraceli na nás, jestli nebude poskytovat tento obor péče, možná z toho důvodu, že ambulance je v prostorách KHN," vysvětlil ředitel KHN Tomáš Canibal.

Podařilo se sehnat praktického lékaře, který ambulanci vede dál. Je jím Petr Skřížala, pochází z Albrechticc má bohatou lékařskou praxi, pomáhal jako dobrovolník v Indonésii na Lomboku, stáž měl třeba v Rusku, Americe nebo Slovinsku. Byl i interním lékařem v KHN.

"Sloužil jsem na ambulanci, na oddělení, mívám pohotovostní služby, doteď sloužím v rájecké nemocnici na interním centrálním příjmu," popsal lékař.

Tady v ambulanci v hornické nemocnici začal pracovat 2. května.

"Řada pacientů odešla, my bychom veřejně chtěli deklarovat, že přijmeme nové pacienty k registraci a uvítáme i pacienty paní doktorky Jankovičové, kteří se přeregistrovali, ať se vrátí zpět do naší ambulance," dodal ředitel.

Ordinační dny jsou denně od pondělí do pátku, hodiny jsou mírně upraveny, pacienti je najdou na webu nemocncie. Vzhledem k tomu, že je ambulance provozována v areálu nemocnice, je schopna pacientům v návaznosti komplexní péči.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy