Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Čtvrté finálové utkání se HCB Karviná nevydařilo

  • Karviná,

Dvě tisícovky diváků přišly podpořit karvinské házenkáře v jejich důležitém utkání s Plzní. Šlo o hodně, vítězství na domácí palubovce by znamenalo titul mistra republiky. Utkání ale skončilo nerozhodně, o vítězi rozhodovaly sedmičky. Štěstí se usmálo na Plzeň.

Utkání karvinských házenkářů s Plzní ve finálové sérii se domácím nevydařilo. Obrovský tlak, který hráči před naplněnou halou cítili, se projevil v samotné hře, hráli hůře v obraně i útoku.

"Hodně těžký zápas, přesně se splnilo to, co jsem předpokládal, Plzeň neměla co ztratit. Ten začátek nebyl až tak špatný, vedli jsme," řekl trenér HCB Karviná Marek Michalisko.

Šancí měli karvinští nespočet, nedařilo se ve hře ani střílet sedmičky. Posledních deset minut před konce vedl Plzeň dokonce o čtyři branky, náskok se karvinským podařilo postupně snižovat až do poslední minuty, kdy Radim Chudoba srovnal na 29:29.
O vítězi pak rozhodovalo štěstí v podobě sedmiček.

"Sedmičky, to už je loterie, dali jsme prvních pět, oni dali pět, pak už to je náhlá smrt, to je fakt o nervech ještě před tolika lidma, škoda, že to nevyšlo. Musíme se z toho oklepat, jít do dalšího zápasu a vyhrát v Plzni, nic jiného nám nezbývá," řekl Marek Monczka, hráč HCB Karviná.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail