Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné se tančilo na kruhovém objezdu

  • Karviná,

Nová taneční skupina se v Karviné do povědomí veřejnosti dostala velmi netradičním způsobem. Její členové zatančili lidem na kruhovém objezdu. Pro všechny to byl výjimečný zážitek, neobvyklá podívaná zaujala i spoustu kolemjdoucích.

Nově otevřené taneční studio pro výuku společenských tanců dětí, mládeže i dospělých Diamond dance se prezentovalo na veřejnosti a to velmi neobvyklým způsobem. Kousek od zimního stadionu si všichni společně zatančili na kruhovém objezdu

"Budeme tančit úplně všichni, nejmenší tanečnice má čtyři roky, až po dospěláky, kteří s námi tančí ve skupině," řekla Veronika Švecová, lektorka a vedoucí taneční skupiny. 

Zorganizovat taneční akci v dopravním provozu ale není jen tak.

"My jsme si to na městě ověřili, městská policie, PČR, nikdo nic proti tomu neměl, je to mimo komunikaci. Určitě bychom si nedovolili tančit na komunikaci, takže my přes tu komunikaci přejdeme, ukážeme, že se bavíme a umíme bavit," vysvětlil člen skupiny Pavel Balicki. 

I když začala taneční škola fungovat teprve nedávno, pravidelně ji navštěvuje 30  členů.
Přihlížejícím se vystoupení na kruhovém objezdu líbilo.

"Bylo to super, počasí jim vyšlo, děti si to užily, my taky." " Je to perfektní nápad, hlavně pro holky to bylo zajímavé a vzrušující, že si to všichni užili," shodli se diváci.

Každá věková skupina trénuje v jinou dobu, ve studiu kousek od náměstí.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy