Děsivý nález: mrtvé tělíčko novorozence v popelnici

  • 12:37,
  • Karviná ,

Hrůzný nález vyšetřují kriminalisté v Karviné. V úterý kolem půl deváté večer objevil náhodný bezdomovec v popelnici bezvládné tělíčko novorozeně. Případ šetří kriminalisté jako zvlášť závažný zločin vraždy.

Mrtvé dětské tělíčko objevil v úterý kolem půl deváté večer bezdomovec, který prohledával popelnice na ulici Holobva v Karviné-Novém Městě. V okolí hledal někoho s telefonem, aby mohl přivolat policii. Oslovil i ženu žijící v blízkém domě, Irenu Nagyovou.

"Já jsem byla venku se psem a zastavil mě bezdomovec, jestli mám telefon, že mám zavolat, že tam je dítě, novorozeně, zahozené do popelnice," popsala Irena Nagyová.

Policisté přijeli na místo do několika minut.

" Od úterního večera šetří moravskoslezští kriminalisté zvlášť závažný zločin vraždy. Obětí je novorozenec, který byl nalezen v Karviné. Vzhledem k počáteční fázi prověřování nemůžeme k případu sdělovat bližší informace," řekl Petr Směták, mluvčí PČR MSK.

Lidé jsou z celé události v šoku.

"Babyboxy tady jsou, nerozumím tomu." " Je to hnus, na dnešní dobu, když jsou ty babyboxy, tak nevím, proč to nedala tam."  "Je to hrozný,  nespala jsem, plakala jsem z toho, je to škaredý," shodli se místní obyvatelé.

Případ budeme i nadále sledovat
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků