Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děsivý nález: mrtvé tělíčko novorozence v popelnici

  • Karviná,

Hrůzný nález vyšetřují kriminalisté v Karviné. V úterý kolem půl deváté večer objevil náhodný bezdomovec v popelnici bezvládné tělíčko novorozeně. Případ šetří kriminalisté jako zvlášť závažný zločin vraždy.

Mrtvé dětské tělíčko objevil v úterý kolem půl deváté večer bezdomovec, který prohledával popelnice na ulici Holobva v Karviné-Novém Městě. V okolí hledal někoho s telefonem, aby mohl přivolat policii. Oslovil i ženu žijící v blízkém domě, Irenu Nagyovou.

"Já jsem byla venku se psem a zastavil mě bezdomovec, jestli mám telefon, že mám zavolat, že tam je dítě, novorozeně, zahozené do popelnice," popsala Irena Nagyová.

Policisté přijeli na místo do několika minut.

" Od úterního večera šetří moravskoslezští kriminalisté zvlášť závažný zločin vraždy. Obětí je novorozenec, který byl nalezen v Karviné. Vzhledem k počáteční fázi prověřování nemůžeme k případu sdělovat bližší informace," řekl Petr Směták, mluvčí PČR MSK.

Lidé jsou z celé události v šoku.

"Babyboxy tady jsou, nerozumím tomu." " Je to hnus, na dnešní dobu, když jsou ty babyboxy, tak nevím, proč to nedala tam."  "Je to hrozný,  nespala jsem, plakala jsem z toho, je to škaredý," shodli se místní obyvatelé.

Případ budeme i nadále sledovat
Šakalí léta / muzikál

04.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

05.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Šance pro region s.r.o.
Petrovice u Karviné
od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Ing. Jan Toman
Český Těšín
od 17 000 Kč/měsíc

Detail

BM servis a.s.
Bohumín
od 128 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků