Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Přesun z Mizerova do Ráje, ambulantní rehabilitaci v Karviné najdete na novém místě

  • Karviná,

Ambulantní rehabilitace Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj se nově nachází v rekonstruovaném pavilonu následné péče přímo v areálu nemocnice, kam byla přesunuta z Mizerova. Nové působiště je modernější a pro pacienty příjemnější.

V areálu rájecké nemocnice se nově nachází i ambulatní rehabilitace. Přesunuta byla z již nevyhovujícíh prostor polikliniky v Mizerově do rekonstruovaného pavilonu následné péče. 

" V roce 1993 se rehabilitace stěhovala z nevyhovujících prostor, které byly v podzemí monobloku do polikliniky v Mizerově. Je logičtější, že ta rehabilitace je zpátky v tom komplexu," řekl náměstek hejtmana MSK Martin Gebauer.

Rozsáhlé stavební úpravy a vybavení rehabilitace probíhalo od listopadu loňského roku a celkové náklady činily více jak 22 milionů korun. 

"Neusínáme na vavřínech, budeme pokračovat, jsou zprovozněna dvě patra, ve zbylých dvou patrech bude lůžková rehabilitace," dodal náměstek.

Cílem rehabilitace je co nejrychleji obnovit fyzické a psychické schopnosti pacientů po úrazech a dalších onemocněních.

"Na naší rehabilitaci je část pro vodoléčbu, elektroléčbu, individuální a skupinové cvičení. Část vybavení byla převezena z Mizerova, ale většina byla pořízena nová,” řekla Simona Swiatkowská, vedoucí fyzioterapeutka Rehabilitačního odd. NsP Karviná-Ráj.

 "Věřím, že i pacienti budu spokojeni a tak, jak si našli cestu na Mizerov, tak si najdou cestu a budou chodit sem," uzavřel ekonomický náměstek nemocnice Jiří Matěj.

Lůžková rehabilitace přibude v budově zřejmě koncem příštího roku.
ORKA systems, s.r.o. - pracoviště Ka
Karviná
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

BASIC ČR, z.s. - Havířov
Havířov
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků