Lázeňská hudební sezona v Karviné skončila akcí Zavírání pramenů

  • 12:52,
  • Karviná ,

Lázeňská sezona byla v Karviné tradičně ukončena velkou společenskou akcí nazvanou Zavírání pramenů. V areálu u Rehabilitačního sanatoria byl pro lázeňské hosty i širokou veřejnost připraven bohatý kulturní program, nechyběl burčák a speciality místní kuchyně.

Zavírání pramenů patří k tradičním akcím města, které si každoročně nenechají ujít stovky lidí. Připravují ji pro občany Lázně Darkov společně s městem Karviná, letos už potřinácté.

"Tato tradice se opravdu dodržuje 13 let, má mimořádný úspěch. Díky vedení Karviné a zastupitelům, kteří nám na tyto akce přispívají finanční částkou dotační, tak jsme schopni ten program udělat nejen pro klienty lázní, ale i pro karvinské občany," řekla  Lenka Smrčková, manažerka kulturních aktivit.

Pramenům za sezonu také poděkoval a požehnal jim kaplan karvinské farnosti David Kantor.

A protože září je sezonou burčáku, nechyběl ani tady. Letos organizátoři nenechali nic náhodě a připravili pro návštěvníky 2600 litrů tohoto moku ze Znovína.

" Je to dobré spojení mezi dobrým programem a dobrým vínkem, hlavně tím, které potřebujeme na pročištění organismu, abychom se připravili na zimu," uzavřela Smrčková. 

Mezi vystupujícími nechyběl například letos Pavel Dobeš, Elán tribute, příležitost dostal i karvinský přípravný sbor Permoník s kapelou a vystoupily i děti a mládež z Juventusu.
Útěk v řetězech / adrenalinová akce s hudebním programem

Zítra 9:00 - 18.10. 6:35
Havířov, Náměstí republiky, Havířov

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 15:00 - 18.10. 6:35
Karviná, Kostel sv. Maří Magdalény , Dětmarovice

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

07.12. 18:00 - 18.10. 6:35
Karviná, Kostel sv. Anny, Rychvald

Aga24, s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Pygmalino, s.r.o.
Karviná
od 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu