Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Projekt "Myslíme na vás" pomáhá zároveň živnostníkům a zdravotníkům. Podívejte se, jak

  • Karviná,

Zdravotníky NsP Karviná-Ráj podporuje i největší vlastník domů v Karviné, společnost Heimstaden.

Největší vlastník domů v Karviné, společnost Heimstaden se zapojila do pomoci živnostníkům a zdravotníkům. Realizuje projekt Myslíme na vás. Od komerčních nájemníků nakupuje potraviny a hotová jídla pak rozváží zdravotníkům v nemocnicích.Kateřina Piechowicz, mluvčí společnost Heimstaden: "My jsme se rozhodli, že podpoříme naše nájemce nebytových prostor a že od nich budeme nakupovat. Zároveň jsme si řekli, že bychom rádi tímto zbožím někomu udělali radost a kdo jiný než lidé v první linii si teď zaslouží, abychom je povzbudili. Takže jsme se rozhodli, že jim budeme vozit různé zákusky, chlebíčky a podobné produkty do nemocnic, které jsou velmi vytížené v MSK, takže zavážíme do FNO, do krajské nemocnice v Karviné a do krajské nemocnice v Havířově. Vozíme 3x týdně a snažíme se ten sortiment střídat aby to bylo pestré pro doktory a sestřičky."
Martina Foltýnová, personální manažerka společnosti Heimstaden: "Přivezli jsme z pizzérie z Poruby, od našeho nájemce,  pizzu, rizoto, nějaké kuřecí stehna věřím, že jim bude všem chutnat."

Jídlo si převzali zdravotníci oddělení Interny JIP.Věra Murínová, mluvčí NsP Karviná-Ráj: "My jsme rádi za jakoukoliv podporu, tato podpora od společnosti Heimstaden je o to zajímavější, že je to podpora oběma směry. Ten projekt je velmi zajímavý a my jsme rádi, že našim zdravotníkům někdo vlévá energii do žil třeba ve formě sladkostí nebo plnohodnotného oběda."

Kromě toho pomáhá tato společnost Heimstaden hygienikům trasovat a také nabídla byty bezplatně dobrovolníkům.
Radomír Gruštík - pivnice Duha
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - LIDL U Nádraží Havířov
Havířov
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

KONSTRUKTIAL s.r.o.- Petřvald
Petřvald
od 20 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků