Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná rozsvítila v tichosti vánoční strom na náměstí. Lidé tuto událost sledovali online

  • Karviná,

Vánoční strom na Masarykově náměstí v Karviné se rozsvítil první adventní neděli. Tuto událost mohli sledovat lidé prostřednictvím online vysílání.

První adventní neděli se rozsvítil vánoční strom na Masarykově náměstí. letos v tichosti, bez slavnostního programu a bez přesného času, aby se na náměstí kvůli aktuálním opatřením neshlukovali lidé.

Lukáš Hudeček, mluvčí Karviné: “My jsme se proto rozhodli odvysílat rozsvícení vánočního stromu online. S tím, že to nebyl jen klasicky záběr na ten vánoční strom, ale připravili jsme takový malý program pro občany,, kdy se mohli podívat, jak se strom přivezl a ostatní stromy, byla tam i zdravice primátora."

Zdravice primátora obsahovala přání k přicházejícímu adventu.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Vážení spoluobčané, dovolte mi, abych vás alespoň touto formou pozdravil a popřál vám klidný a pohodový advent. Pevně věřím, že boj s pandemií zvládneme a brzy se vrátíme k normálnímu životu. Rád bych vám všem popřál klidné adventní dny a hlavně všem přeji hodně zdraví.”

Po zdravici primátora pak následovalo samotné rozsvícení stromu. Vysílání v té chvíli sledovalo zhruba dvě stě lidí.

Lukáš Hudeček, mluvčí Karviné: "S tím, že je tam ale už více než 3 tisíce shlédnutí a dosah, pokud se lidé vyznají ve facebooku je kolem 20 tisíc lidí."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy