Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

OPF Karviná pozve zájemce o studium na Den (ne)otevřených dveří. Bude probíhat online

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta připravuje pro své potencionální zájemce o výuku video s propagací této školy, které bude sloužit jako alternativa Dne otevřených dveří. Žáci středních škol se tak v této nelehké době mohou seznámit se školou alespoň online.

Obchodně podnikatelský fakulta se přizpůsobila situaci, kdy nelze pořádat hromadné akce a posunula tradiční Den otevřených dveří do online světa.

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: “Budeme se snažit v tomto prostoru všem zájemcům představit studijní programy a příležitosti, které během studia mohou využít a prostory, které máme zrekonstruované prostory, a které stále čekají na nové studenty."

Výsledkem bude napůl živé studio, napůl bude vysílat předtočené video šoty.

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: "Bude studentům ukazovat skutečné zaměstnance, pedagogy, studenty naší fakulty, takže jsem se převtělili do herců, moderátorů, novinářů a věříme, že to všechno dobře dopadne, vše budeme natáčet v našich prostorách, naší technikou apod."


Mezi realizátory a tvůrce videa patří i student třetího ročníku Jiří Keisler.

Jiří Keisler, student OPF SU Karviná: "Mou úlohou na dne otevřených dveří je obecně natáčení videí, mám za úkol i postprodukci, snažím se zaštítit celou univerzitu."


Netradiční den otevřených dveří online na internetu pořádá OPF 26. ledna v dopoledních hodinách čas bude ještě upřesněn. Záznam bude následně dostupný na internetových stránkách, i na sociálních sítích. K dispozici budou i elektronické přihlášky.
Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - LIDL Havířov Šumbark
Havířov
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků