Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční a Novoroční přání členů zastupitelstva Karviné

  • Karviná,

Členové zastupitelstva Karviné přejí občanům k Vánocům a do Nového roku.

Jan Wolf (ČSSD), primátor Karviné: “ Vážení a milí spoluobčané, dovolte mi, abych vám popřál krásné vánoční svátky plné pohody a klidu. Užijte si je v kruhu rodinném, odpočiňte si. Dětem bych chtěl popřát, aby se jim splnila všechna vánoční přání a do Nového roku bych vám všem chtěl popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, hodně štěstí, hodně osobních a pracovních úspěchů a ať ten rok 2021 je výrazně lepší než rok letošní. Hezké svátky.”
Vladimír Kolek (ANO), náměstek primátora Karviné: “Vážení spoluobčané, máme za sebou nelehký rok, ten rok nás zkoušel způsobem, který v moderní historii neznáme. Mnoho se změnilo a ještě něco se změní. Ale co by se určitě změnit nemělo, to je ten optimismus a naděje, že ten náš život bude zase takový, na jaký jsme zvyklý, jak ho máme rádi a jaký si ho přejeme. Chtěl bych nám popřát, aby ten následující rok 2021 byl pro nás přívětivý, s velkou dávkou zdraví a mnoho osobních a pracovních úspěchů."
Miroslav Hajdušík (KSČM), náměstek primátora Karviné: "Vážení spoluobčané. Rád bych vám za sebe a své kolegy popřál krásné Vánoce, plné rodinné pohody a klidu a do roku 2021 hlavně pevné zdraví, štěstí a věřím, že to, co jsme zažívali v letošním roce už bude pouhou vzpomínkou a budeme se zase potkávat na akcích v našem městě.”
Petr Letocha (Piráti a Starostové), zastupitel Karviné:  “Letošní rok byl ve všech směrech jiný, než rok předchozí. Proto bych vám rád popřál, abyste alespoň o Vánocích, v rodinném kruhu užívali rodinné pohody a vánoční atmosféry. Do Nového roku bych vám rád popřál hlavně zdraví, pevné nervy, úspěchy v zaměstnání a hlavně hodně lásky.”
Petr Juras (Karvinskakoalice.cz, ODS + KDU-ČSL), zastupitel Karviné: “30 Vánoce jsou tady a rovněž Silvestr roku 2020. Buďme rádi, že nám dopřejí oddechový čas, abychom se důkladně vzpamatovali a uvolnili. Tento čas využijme na obnovu svých sil, rovněž setkání s rodinou a svými dětmi. Každý z nás čeká nějaký dáreček pod stromeček, spíše maličkost potěší. A vtipný dárek, který jsme nečekali, udělá největší radost, hlavně, že byl vybrán s láskou a péčí. Měl bych pro vás tři přání: Ať každý den je více radosti než zlosti, ať je rodina a přátelé těmi lidmi, kteří nás drží nad vodou a ať jsme zdraví. A hlavně, ať je svět bez roušek zpátky.”
Ladislav Hammer (Trikolóra), zastupitel Karviné: “ Vážení a milí spoluobčané, chtěl bych vám popřát nejen za sebe, ale i své kolegy, spolupracovníky, krásné vánoční svátky a bohatého Ježíška. Rok 2020 byl pro spoustu z nás velmi náročný a nepříjemný, a tak vám chci popřát do roku 2021 ať je lepší, než ten, který nám právě končí. Přeji vám hodně štěstí, ale především zdraví, protože zdraví je to nejcennější, co máme.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy