Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční a Novoroční přání Karviňákům od zástupců Integrovaného záchranného systému

  • Karviná,

Zástupci Integrovaného záchranného systému přejí obyvatelům Karviné k Vánocům a do Nového roku.

Zdeněk Vojkůvka, zástupce primáře Chirurgického oddělení NsP Karviná-Ráj: “Dovolte mi, abych jménem svým, ale i ostatních zdravotníků popřál všem lidem šťastné a veselé Vánoce plné pohody. Myslete na své nejbližší a mějte se rádi. “
Pavlína Jadamíková, vrchní sestra Centrálního příjmu a odborné ambulance NsP Karviná-Ráj: A do Nového roku bych vám chtěla popřát především štěstí, spokojenosti a hlavně pevné zdraví, které v příštím roce určitě budeme potřebovat."
MichaeIa Raszyková, policistka OOP Karviná 1 PČR: “Vážení spoluobčané, v letošním roce jsme všichni překonávali těžké chvíle. Dovolte mi, abych vám za všechny karvinské policisty v tomto adventním čase popřála krásné, ničím nerušené vánoční svátky, hodně štěstí, klidu a rodinné pohody.”
Patrik Baszczyňski, policista OOP Karviná 1 PČR: “Připojím se k přání mé kolegyně a všem Karviňákům do Nového roku 2021 přejeme zejména pevné zdraví, hodně štěstí a trpělivosti. I v tomto nadcházejícím roce vás chceme co nejlépe chránit a pomáhat vám. Společně to zvládneme.”
Veronika Gogolová, referentka pracoviště prevence ÚO Karviná HZS MSK: “Blíží se Vánoce. Světlo svíček ůže do každého domova přinést atmosféru klidu a pohody, ale také neštěstí a pláč. Proto dbejte na své bezpečí a neodcházejte od hořící svíčky nebo prskavky.”
Jakub Gryč, velitel družstva ÚO Karviná HZS MSK: “ Dovolte nám, abychom vám v této nelehké době popřáli krásnou a ničím nerušenou vánoční pohodu, hodně zdraví, štěstí, pocitu bezpečí, pracovních i osobních úspěchů v roce 2021.”
Břetislav Zuskin, strážník MP Karviná: “Za všechny strážníky a kolegy karvinské městské policie vám přejeme příjemné a klidné prožití vánočních svátků.”
Pavlína Wlochová, strážník MP Karviná: “A v Novém roce pevné zdraví, štěstí, splněná přání i bezpečí vám i vašim blízkým.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků