Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pružná OPF Karviná. Otevírá nový studijní program Digitální business

  • Karviná,

Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné otevřela nový studijní program Digitální business. Reaguje tak na nový trend současné doby a přesouvání kvůli koronavirové krizi podnikání do digitální podoby. Přihlášky už fakulta spustila.

Od 1. dubna se mohou hlásit zájemci o nový studijní program Digitální business, který otevřela Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné. Jde o profesně zaměřený bakalářský studijní program, standardní doba studia je tři roky.

Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: “Nový studijní program Digitální business je novým příspěvkem do naší mozaiky profesních studijních programů, které na fakultě máme. My si od toho slibujeme větší propojení s praxí, větší spolupráci studentů s konkrétními firmami v daném oboru."

V tomto studijním programu se výrazně zvýší objem odborné praxe, kterou studenti budou realizovat u firem. Zvýší se i zapojení odborníků ve výuce a také objem konkrétních praktických úkolů.

Martin Klepek, garant studijního programu: "Studenti v tom studijním programu budou studovat věci, které se týkají  elektronického obchodování, tzn. e-commerce. Ale není to jediná oblast, tou druhou jsou také procesy, tzn., digitalizace procesů ve firmách. Představte si třeba, že potřebujete podepsat fakturu od dvou jednatelů a potřebujete ty dva lidi k tomu fyzicky a co s tím uděláte, když je máte oba na home-office."

Jedním z výstupů studenta může být i založení vlastního e-shopu.

Martin Klepek, garant studijního programu: "Ten studijní program je průnikem marketingu, informačních technologií a podnikání, tzn. nakombinuje všechny tři disciplíny, což je na něm unikátní."
Daniel Stavárek, děkan OPF Karviná: “Koronavirová krize ukázala, že přesun podnikání do té digitální roviny je nevyhnutelný proces a jsme velice rádi, že můžeme tento program v této době studentům nabídnout."

Studenti mohou přihlášky posílat až do konce srpna tohoto roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy