Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

ADRA hledá nové prostory pro charitativní obchůdek

  • Orlová,

ADRA by ráda v Orlové otevřela ještě jeden charitativní obchůdek v centru města. Prozatím se jí však nedaří najít vhodné prostory. O pomoc chce požádat i radnici.

Humanitární organizace ADRA už několik let provozuje v Havířově i Karviné dva charitativní obchůdky. V Orlové má však prozatím jen jeden a ten není moc navštěvovaný.

“Proto bychom chtěli najít nějaké vhodné prostory v místě, kde je hodně lidí, protože náš obchůdek pomáhá sociálně slabým, ale i středním vrstvám. Zboží máme hezké za dobré ceny a kvalitní,” uvedla vedoucí charitativního obchůdku Marcela Holková.

ADRA už si sama zkoušela najít vhodné prostory, nicméně ty jsou v soukromém vlastnictví a humanitární organizace si nemůže dovolit platit vysoký nájem.

Lidé, kteří obchůdek navštěvují, jsou nicméně spokojeni.

“Zaplatila jsem 55 korun. Chodím tu náhodou. Nechodím pravidelně,” řekla jedna z návštěvnic.

“Využívám těchto obchůdků, protože se tady najdou hezké věci a člověk se obleče za málo peněz,” doplnila další zákaznice.

Lidé už si zvykají také na to, že po úklidu ve skříních nemusí věci končit v kontejnerech, ale mohou sloužit i jiným. Radnice s ADROU spolupracuje a určitě se bude snažit humanitární organizaci pomoci.
UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

TEON STAV s.r.o.
Havířov
od 150 Kč/hod.

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o. Karviná
Karviná
od 16 100 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků