Reklama

ADRA hledá nové prostory pro charitativní obchůdek

  • 3. srpna 2018,
  • 12:00,
  • Orlová,
  • Bára Kelnerová

ADRA by ráda v Orlové otevřela ještě jeden charitativní obchůdek v centru města. Prozatím se jí však nedaří najít vhodné prostory. O pomoc chce požádat i radnici.

Reklama

Humanitární organizace ADRA už několik let provozuje v Havířově i Karviné dva charitativní obchůdky. V Orlové má však prozatím jen jeden a ten není moc navštěvovaný.

“Proto bychom chtěli najít nějaké vhodné prostory v místě, kde je hodně lidí, protože náš obchůdek pomáhá sociálně slabým, ale i středním vrstvám. Zboží máme hezké za dobré ceny a kvalitní,” uvedla vedoucí charitativního obchůdku Marcela Holková.

ADRA už si sama zkoušela najít vhodné prostory, nicméně ty jsou v soukromém vlastnictví a humanitární organizace si nemůže dovolit platit vysoký nájem.

Lidé, kteří obchůdek navštěvují, jsou nicméně spokojeni.

“Zaplatila jsem 55 korun. Chodím tu náhodou. Nechodím pravidelně,” řekla jedna z návštěvnic.

“Využívám těchto obchůdků, protože se tady najdou hezké věci a člověk se obleče za málo peněz,” doplnila další zákaznice.

Lidé už si zvykají také na to, že po úklidu ve skříních nemusí věci končit v kontejnerech, ale mohou sloužit i jiným. Radnice s ADROU spolupracuje a určitě se bude snažit humanitární organizaci pomoci.
Sylva Hottková
Karviná
od 8 140 Kč

Detail

Obaly Adamec a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu