Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Palkovicích modernizují objekty v majetku obce

  • Palkovice,

V Palkovicích běží naplno rekonstrukce objektů v majetku města. Dokončena byla modernizace obecního domu a v současné době ještě probíhají úpravy místní prodejny. V obou případech má vedení obce v plánu zkrášlit i veřejné prostranství kolem.

V Palkovicích se postupně opravují a modernizují objekty v majetku obce. První z nich, obecní dům z roku 1940 s s 11 nájemními byty má exteriérovou proměnu za sebou

"Letos jsme vyměnili okna, dveře, zateplili jsme no a udělali jsme novou fasádu, zrekonstruovali jsme částečně střechu," řekl starosta Palkovic Radim Bača.

Změnu už obecní dům potřeboval, shodují se nájemníci.

"Aspoň už nefouká přes ta okna, má to lepší vzhled," zhodnotila rekonstrukci jedna z nájemnic Denisa Prašivková.

Obec má v plánu pokračovat přes zimu i v modernizaci interiéru,. opraví se schodiště nebo vstupní trakt. Samotné byty se opravují postupně vždy po ukončení bydlení konkrétního nájemce.A modernizací prochází další objekt  v majetku obce, tentokrát místní oblíbená prodejna.

"Jsme rádi za to, že ten objekt máme, udrželi jsme prodejnu potravin a po částečných rekonstrukcích, kdy jsme nejprve prostory potravin, teď tam máme prostory pro poštu, holičství a květinářství, dodal starosta.

Objekt je rekonstruován za provozu, prodejna potravin je tedy lidem i přes stavební práce za zvýšené opatrnosti přístupná. Do konce října by mělo být hotovo. I tady se počítá s terénními úpravami.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Dětský domov a Mateřská škola speciální, Beroun, Mládeže 1102

od 29 490 Kč/měsíc

Detail

CERSY 2010 s.r.o. - Svitavy (Brněnská)

od 17 800 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Agrodružstvo Zábřeh

od 23 000 do 29 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků