Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejové MS juniorů nastavilo lidové ceny vstupenek

Na přelomu letošního a příštího roku bude Ostrava společně s Třincem hostit jednu z největších sportovních akcí – mistrovství světa hokejových juniorů. Pořadatelé už teď zveřejnili ceny vstupenek, které jsou na akci podobného typu velmi přijatelné.

Ceny vstupenek na světový hokejový šampionát juniorů začínají už na devadesáti korunách, finále můžete vidět za 450 korun. Zápasy českých reprezentantů vás vyjdou na 290 korun. Organizátoři nastavili ceny vstupenek tak, aby Ostravar Aréna i Werk Aréna byly zaplněny.

"Chtěl bych diváky pozvat na velmi atraktivní hokej, junioři netaktizují, hrají nahoru dolů a myslím, že to bude vynikající podívaná," zve generální sekretář Českého svazu ledního hokeje Martin Urban.

Juniorské mistrovství světa se dočkalo podpory od MS kraje, Ostravy, Třince nebo třeba od Třineckých železáren.

"Kraj se takto může zviditelnit na celém světě. Desítky tisíc diváků k nám přijede, věřím, že budou spokojeni a návštěvu doporučí svým kamarádům a známým," vysvětluje hejtman MS kraje Ivo Vondrák (ANO). Jan Czudek, generální ředitel Třineckých železáren, je rád, že taková akce premiérově zavítá do Třince. "Těšíme se hlavně na slovenské fanoušky, kteří to budou mít k nám velmi blízko."

Hokejový šampionát začíná 26. prosince letošního a končí 5. ledna příštího roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy