Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Maskoti hokejového mistrovství jsou zde, podívejte se, jak vypadají

Maskoti hokejového MS juniorů jsou odhaleni! Jmenují se Ťuk a Puk a budou bavit diváky během šampionátu, který se odehraje na přelomu prosince a ledna v Ostravě a Třinci.

Maskoti pro mistrovství světa v ledním hokeji juniorů 2020, které se uskuteční v Ostravě a Třinci od 26. prosince do 5. ledna, nesou jména Ťuk a Puk. Jedná se o dvojici českých lvů, které používá Český hokej dlouhodobě jako maskoty národního týmu. Pro juniorský šampionát se “převlékli” a změnili čísla na dresech - oba nastoupí s číslem 20 na zádech.

"V roce 2015 se v Ostravě velmi osvědčili Bob a Bobek, tak jsme chtěli v tradici maskotů pokračovat," řekl Aleš Zahálka, projektový manažer Českého hokeje
Ťuk a Puk prošli faceliftingem a už plánují, co budou v Ostravě a v Třinci všechno provádět.
"Jejich hlavním úkolem je bavit lidi a propojit ledovou plochu s ochozy," doplnil Zahálka.
Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů se v Česku konalo celkem třikrát a vrací se po dvanácti letech. Město Ostrava přivítá hokejový šampionát dvacetiletých již podruhé, Třinec čeká premiéra.


Slezské divadlo za výlohou

Slezské divadlo se připojilo k výzvě Oživené výlohy pražského souboru Cirk La Putyka a za sklem uzavřeného nákupního centra Slezanka v centr...

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků