Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Srážka osobního a nákladního auta skončila smrtí řidičky

39letá řidička osobního automobilu zahynula při nehodě, která se stala v neděli odpoledne na Bruntálsku.

Kolize se stala před 14. hodinou mezi obcemi Zátor a Nové Heřmínovy na Bruntálsku.

Karolína Bělunková, policejní mluvčí: "Policisté na místě činu zjišťovali veškeré okolnosti dopravní nehody mezi osobním a nákladním vozidlem. Při nehodě utrpěla řidička osobního vozidla zranění, kterým krátce po střetu podlehla. Řidička (ročník 1980) cestovala ve vozidle sama, tak jako řidič nákladního vozidla. Ten je nezraněn a dechová zkouška u něj vykázala negativní hodnoty na přítomnost alkoholu v dechu. Doprava byla odkloněna přes obec Čakovou a Milotice."
Lukáš Humpl, mluvčí Zdravotnické záchranné služby MSK: "Zdravotnická záchranná služba zasahovala dnes, v neděli 31. května, u tragické dopravní nehody na Bruntálsku. Před čtrnáctou hodinou přijali pracovníci krajského zdravotnického operačního střediska informaci o střetu osobního a nákladního automobilu na silnici mezi obcemi Zátor a Nové Heřminovy. Na místo události ihned vyjela posádka rychlé lékařské pomoci z Bruntálu. Devětatřicetiletá žena, která v havarovaném vozidle cestovala, byla z jeho útrob vyproštěna
ještě před příjezdem záchranářů. Prvotní vyšetření, provedené zasahující lékařkou ZZS ukázalo, že postižená utrpěla mnohočetná poranění v oblasti hrudníku a břicha. Ta byla smrtelná a pacientka jim podlehla ještě před příjezdem záchranářů. Posádka záchranné služby už jí nemohla nijak pomoci."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy