Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Janáčkova filharmonie vyladila parahokejovou hymnu Jiřího Krhuta. V pátek se už v Ostravě nahrávalo

Parahokejový šampionát v Ostravě se rychle blíží a vše nasvědčuje tomu, že se podaří dostat do hlediště i omezené množství fanoušků. Přípravy běží naplno a zatímco hokejisté pilně trénují, Janáčkova filharmonie Ostrava v pátek nahrávala s Jiřím Krhutem novou verzi hymny pro šampionát.

Mistrovství světa v para hokeji v roce 2019 v Ostravě se stalo fenoménem díky fantastickým fanouškům, kteří do posledního místa plnili ostravskou arénu a i díky dobrým výkonům našeho týmu pak značně vzrostl zájem o tento sport. 

Určitě si ještě také pamatujete chytlavou hymnu, kterou pro naše reprezentanty napsal ostravský muzikant Jiří Krhut. Je natolik povedená, že se organizátoři rozhodli ji znovu nahrát a přizvali k tomu také Janáčkovu filharmonii Ostrava.

Jiří Krhut, autor para hokejové hymny: "Když je hudba rocková a dostane nějaký symfonický háv, tak to té hudbě nemusí vždycky pomoct, ale aranž jsem svěřil do rukou Jan Lstíbůrka a ten to udělal tak hezky, že mě to vlastně potěšilo a teď jsem se jen přesvědčil, že to asi bude fungovat."
Ondřej Daněk, manažer Janáčkovy filharmonie: "Je to věc dobrá, věc od srdce a toho se rádi účastníme."

V pátek se para hokejová hymna nahrávala v sídle Janáčkovy filharmonie v Ostravě a nyní ji ještě musejí muzikanti dokončit ve studiu. Zároveň vznikne i klip. Výsledek určitě bude stát za to a jistě se stane hitem šampionátu.  

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy