Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič BMW po divoké jízdě vylétl z cesty a zůstal viset na opěrné zdi, řidičku z dalšího auta přepravil do nemocnice vrtulník

Mimo silnici, na opěrné zdi cesty, skončilo havarované BMW po sobotní kolizi osobních aut na ulici Těšínská v Třinci. Nehoda se stala před 16. hodinou. Zranili se při ní dva lidé.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Řidič (40 let) BMW, při předjíždění několika vozidel, narazil do levého boku již v tu dobu odbočujícího automobilu Škoda Roomster, které mělo zapnuté levé směrové světlo a odbočovalo vlevo na místní komunikaci. Po střetu byl Roomster odhozen zpět do jízdního pruhu směrem na Třinec a zde narazil do levého boku Octavie. BMW po dopravní nehodě vyjelo vlevo mimo komunikaci, kde najelo na opěrnou zeď." 
Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Zdravotníci vrtulníkem do nemocnice transportovali 51letou ženu se středně těžkým poraněním krční páteře, která byla při vědomí, mimo ohrožení života." 

Čtyřicetiletý řidič z BMW, které zůstalo viset na břehu silnice, utrpěl lehké zranění ruky. 

Lukáš Popp, mluvčí HZS MSK: "Na místě zasahovala jednotka hasičů z Třince s jedním vozidlem." 

Hasiči nemuseli složitě zasahovat, bylo pouze nutné uklidit místo nehody. Jednotka po zhruba třiceti minutách mohla místo předat policii a vrátila se na základnu. 

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Nehodu prověřují třinečtí dopravní policisté. Požití alkoholu bylo u řidiče BMW vyloučeno dechovou zkouškou. Způsobená škoda přesáhla 1 mil. Kč."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy