Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejové derby opět pro Vítkovice. Třinec ale stále extraligu vede

Podruhé za sebou se v krátké době opět utkali v derby třinečtí Oceláři a hokejisté Vítkovic a znovu z toho vyšel vítězně ostravský tým. K vítězství 5:2 stačilo Vítkovicím 14 střel.

Hokejisté Vítkovic pokračují ve spanilé jízdě a mají na svém kontě další velmi cenný skalp, když podruhé během zhruba měsíce porazili lídra extraligy Oceláře Třinec. Po prosincovém vítězství 3:1 ve Werk Aréně přidali domácí výhru 5:2. 

Radek Philip, asistent trenéra HC Vítkovice Ridera: "Měli jsme dobrou první třetinu, kdy jsme vsítili dvě branky. Věděli jsme, že musíme hrát zezadu a brejky se objeví. Byli jsme produktivní, což je fajn,“

Hned dva góly vsítil Dominik Lakotoš a velmi dobře se prezentoval i vítkovický čtvrtý útok mladíků, který dal také dva góly. Nejprve se trefil Petr Chlán a po něm i Jan Bernovský. 

Jan Bernovský, HC Vítkovice Ridera: "Máme radost, že máme tři body a ještě proti tak silnému soupeři, jako je Třinec. Výhry si vážíme a jdeme dál." 

Vítkovice předvedli úžasnou produktivitu, když dali ze 14 střel 5 gólů. Naopak se nadále moc nedaří Třinci, který prohrál i v minulém kole vysoko 5:1 s Hradcem Králové. Jednou z příčin je i vysoká marodka. 

Marek Zadina, asistent trenéra HC Oceláři Třinec: "Udělali jsme chybu a soupeř to prostě potrestal. Hrál úplně jednoduše, prostě to vyndávali ven. Byli produktivní, z mála střel dali góly a to rozhoduje,“ 

Třinec přesto stále vede tabulku extraligy a Vítkovice jsou po 38. kole na 5. místě. V příštím zápase přivítají v pátek Vítkovice v Ostravě Spartu a Třinec jede do Liberce. 

Nahlásit chybu


K tématu
Česká distribuční k.s. - pracoviště okres Bruntál
Bruntál
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail