Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Po nárazu do stromu nebylo řidiči v Bohumíně pomoci, spolucestující je v nemocnici

Tragicky skončila jízda řidiče osobního automobilu, který v Rychvaldské ulici v Bohumíně-Záblatí narazil do stromu. Spolujezdkyně skončila ve vážném stavu v nemocnici.

Nehoda se stala v pátek po půlnoci a zřejmě k ní přispělo nezvládnutí jízdy na podchlazené vozovce ve zrádných esíčkách poblíž prodejny drůbeže. Cestu tam lemují statné stromy, z nich jeden se stal rychlému řidiči osudný. Pro policisty nebyl šofér neznámou osobou a z dřívějška s ním měli bohaté zkušenosti, včetně jeho snah ujíždět hlídkám v katastrech Bohumína, Dětmarovic a Dolní Lutyně. 

Bezprostředně po ohlášení nehody vyjeli k zásahu hasiči, zdravotníci záchranné služby a policisté. 

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Zdravotnická záchranná služba zasahovala v noci ze čtvrtku na pátek u vážné dopravní nehody na Karvinsku. Ve tři čtvrtě na jednu přijali krajští operátoři prvotní informaci o havárii osobního vozidla v Bohumíně, které mělo sjet ze silnice a převrátit se na střechu. K zásahu vyjely dva týmy zdravotnické záchranné služby a lékařská posádka rendez-vous. V automobilu zůstaly zaklíněny dvě osoby, které museli hasiči vyprošťovat: 32letý muž nejevil po nehodě známky života a svým poraněním podlehl ještě ve vozidle. Zasahující lékař již mohl pouze konstatovat jeho smrt. Žena ve věku 26 let byla při vědomí, záchranáři ji ošetřili s poraněním hrudníku a horní končetiny. Poté byla přepravena do zdravotnického zařízení a předána do péče zdravotníků urgentního příjmu Fakultní nemocnice Ostrava."
Daniela Vlčková, mluvčí Policie ČR MSK: "V pátek po půlnoci došlo v Bohumíně k závažné dopravní nehodě. Řidič osobního vozidla s největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost jízdy dopravně technickému stavu pozemní komunikace, vyjel mimo ní a narazil do stromu. Dvaatřicetiletý řidič utrpěl zranění neslučitelné se životem, jeho mladší spolujezdkyně byla zdravotníky transportována do nemocnice. Průběh a příčiny dopravní nehody prověřují kriminalisté územního odboru Karviná."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy