Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie v NJ hledá řidiče, který srazil ženu a ujel

Policie hledá řidiče, který v Novém Jičíně srazil ženu a z místa nehody ujel. K incidentu došlo na přechodu pro chodce u centra města. Mladá chodkyně byla při nehodě zraněna naštěstí jen lehce.

K dopravní nehodě došlo v Novém Jičíně v pondělí v ranní dopravní špičce, kolem čtvrt na osm.

“Dosud neustanovený řidič jel v Novém Jičíně po ulici Bezručova směrem k ulici Generála Hlaďo, kde na přechodu u kruhového objezdu číslo čtyři se střetl se ženou, která přecházela po přechodu. Poté řidič z místa nehody odjel,” informoval Petr Směták, STP PČR Nový Jičín.

První polovinu silnice přešla žena bezpečně, řidič ji srazil až ve druhé polovině přechodu pro chodce.

Mladá žena naštěstí neutrpěla vážná zranění, na místě nemusela zasahovat záchranná služba. Policisté ale nabádají řidiče, aby v případě kolize s chodcem vždy zastavili a odvezli ho na vyšetření do nemocnice.

“Podle dosud zjištěných informací měl vozidlo řídit starší muž, který měl za spolujezdkyni starší ženu: Jednalo se o osobní vozidlo tmavé barvy,”

Lidé, kteří tudy denně přecházejí, nepovažují místo za nijak rizikové.

“Já si nemohu naříkat, kolikrát mi tu dá přednost i sanitka,” řekla nám u daného přechodu seniorka. “Zastavují, já se tedy cítím bezpečně,” přidala se mladá žena. “Člověk musí počkat a být trošku trpělivý,” reagoval přecházející muž.

V souvislosti s touto dopravní nehodou hledá policie svědky. Informace mohou sdělit na dopravním inspektorátu, popřípadě telefonicky i na lince 158.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy