NJ Klika Blues si užívá nabitou sezonu

Mezi stálice místní hudební scény patří kapela Nový Jičín Klika Blues. Band složený ze zkušených muzikantů s bohatou hudební minulostí vznikl v roce 2009. Kapela se svým blues - rockovým repertoárem v současné době koncertuje po moravskoslezských klubech a během léta i na mnoha různých akcích.

“Letos jsme hráli přes léto poměrně dost, měli jsme koncerty i dost daleko, třeba ve Vysokém Mýtě, hráli jsme dokonce na lodi v přístavu v Otrokovicích,” uvedl Libor Holub, Klika NJ blues.

Kapelu si poměrně pravidelně mohou užívat i její domácí příznivci. Naposledy to bylo například na konci léta na Skalkách.

“Hrajeme rádi, protože v Novém Jičíně jsme doma, všichni bydlíme poblíž, takže jsme tady určitě rádi a na každý kšeft, který je v Novém Jičíně, se těšíme,” zdůraznil muzikant.

Muzikanti by ale na domácí půdě chtěli být slyšet i více. Uvítali by více příležitostí, nejen pro sebe, ale i pro další místní skupiny, v rámci Novojičínského kulturního léta. Například jako předskokani hlavních vystupujících.

“Dokonce, když jsem se díval i na program těch slavností, tak mi tam novojičínské kapely chybí. Myslím si, že jednak by to byla taková podpora těch novojičínských kapel a jednak poděkování, že něco ty kapely dělají,” podotkl Libor Holub.

Kliku NJ blues čekají v nejbližším termínu v září ještě dva velké koncerty - chybět nebude na festivalu Oldies rock na Skalkách a na konci měsíce bude tradičně na náměstí provázet Svatováclavskou vyjížďku.
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků