Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

NJ Klika Blues si užívá nabitou sezonu

Mezi stálice místní hudební scény patří kapela Nový Jičín Klika Blues. Band složený ze zkušených muzikantů s bohatou hudební minulostí vznikl v roce 2009. Kapela se svým blues - rockovým repertoárem v současné době koncertuje po moravskoslezských klubech a během léta i na mnoha různých akcích.

“Letos jsme hráli přes léto poměrně dost, měli jsme koncerty i dost daleko, třeba ve Vysokém Mýtě, hráli jsme dokonce na lodi v přístavu v Otrokovicích,” uvedl Libor Holub, Klika NJ blues.

Kapelu si poměrně pravidelně mohou užívat i její domácí příznivci. Naposledy to bylo například na konci léta na Skalkách.

“Hrajeme rádi, protože v Novém Jičíně jsme doma, všichni bydlíme poblíž, takže jsme tady určitě rádi a na každý kšeft, který je v Novém Jičíně, se těšíme,” zdůraznil muzikant.

Muzikanti by ale na domácí půdě chtěli být slyšet i více. Uvítali by více příležitostí, nejen pro sebe, ale i pro další místní skupiny, v rámci Novojičínského kulturního léta. Například jako předskokani hlavních vystupujících.

“Dokonce, když jsem se díval i na program těch slavností, tak mi tam novojičínské kapely chybí. Myslím si, že jednak by to byla taková podpora těch novojičínských kapel a jednak poděkování, že něco ty kapely dělají,” podotkl Libor Holub.

Kliku NJ blues čekají v nejbližším termínu v září ještě dva velké koncerty - chybět nebude na festivalu Oldies rock na Skalkách a na konci měsíce bude tradičně na náměstí provázet Svatováclavskou vyjížďku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy