Veletrh Novojičínska dospěl do 20. ročníku

Poslední květnový víkend bude také letos patřit Veletrhu Novojičínska. Tradiční výstavní akce na podporu regionálních malých a středních podnikatelů se koná v prostorách zimního stadionu a dospěla už do svého dvacátého ročníku.

“Představí se téměř 70 podnikatelů, aby lidem nabídli své služby. Letos jsme také rozdělili nabídku do tří hlavních bloků, to znamená móda, zahrada a jídlo,” uvedl  Stanislav Bartoň, Obecní živnostenský úřad Nový Jičín.

Součástí veletrhu budou módní přehlídky,  představí se také účastnice gastronomické soutěže MasterChef. Venku areál ožije městskou poutí, výstavou hasičské techniky, workshopem Capoeiry, turnajem ve virtuální realitě, přehlídkou veteránů nového novojičínského Klubu historických vozidel a dalším doprovodným programem.

“Na házenkářském hřišti proběhne takový festiválek, zahrají především novojičínské kapely, ale bude tam také divadélko pro děti, představí se zájmové kroužky Fokusu a také Rodinné centrum Mozaika,” informoval za pořadatele Stanislav bartoň.

V rámci hudebních koncertů nabídne veletrh i vystoupení vokalistky Pražského Výběru Hany Klasnové.

“Dále třeba revival Věry Špinarové a kapely Lucie a Yo Yo band  není třeba představovat, ten bude takovým vyvrcholením akce,” podotkl vedoucí živnostenského úřadu.

Veletrh se po oba dny v sobotu 25. a v neděli 26.května otevírá vždy od 10 hodin. Podrobné informace o programu jsou na pozvánkách, které lidé najdou ve svých schránkách, a také na webu a facebooku města.
PAPUČOVÝ DEN / vtipná kampaň na podporu Hospicu Ondrášek

07.10. 7:00 - 19.09. 14:26
Nový Jičín, Vaše kancelář nebo pracoviště

HELIS - KVĚTINY s.r.o.
Nový Jičín
od 35 000 Kč

Detail

Milan Přadka
Nový Jičín
od 80 Kč

Detail

Dominik Králík
Nový Jičín
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků