Reklama

Radnice zřídila vlastní inzertní portál

Radnice zřídila vlastní inzertní portál. Nabízet na něm bude například prodej svého nepotřebného majetku nebo pronájem budov. Bezplatně mohou tuto službu využívat také občané, ovšem s určitým omezením sortimentu.

Stáhnout video
Reklama

Inzertní portál bazarek.novyjicin.cz bude oficiálně spuštěn 1. června. Město na něm bude nabízet

svůj neupotřebitelný movitý majetek a také prodej nebo pronájem budov, bytů a nebytových prostor. Portál ale budou moci bezplatně využívat i občané.

“Je to další krok předcházet vzniku odpadů ve městě. Protože pokud by lidé tyto věci neudali, je pravděpodobné, že by je odvezli na separační dvůr. Takže město tím může snížit množství odpadu, který produkuje,” uvedl Ondřej Syrovátka (SZ), 2. místostarosta Nového Jičína.   

Vytvoření této nové služby iniciovali úředníci města z odboru životního prostředí.  

“Veřejnost může na adrese bazarek.novyjicin.cz nabízet oděvy, obuv, hračky, kočárky, elektroniku, zahradní techniku, automotodíly a další věci,” doplnila Marie Machková, tisková mluvčí MěÚ Nový Jičín.

Pravidla pro registraci, která zájemci umožní na daném portálu inzerát zveřejnit, jsou uvedena

ve smluvních podmínkách.

“Ty zakazují prodej realit, alkoholu, tabákových výrobků, léků, a také se nesmí nabízet sjednání úvěru a nesmí sloužit k propagace politických stran a hnutí,” upozornila tisková  mluvčí.

Pokud inzerent tato pravidla porušů, bude mu zrušen přístup k jeho účtu na portálu a jeho nabídky budou smazány. Pokud bude vše v pořádku, občanem vložený inzerát bude zobrazován na internetu po dobu 60 dní zdarma.

ReklamaNemocnice Nový Jičín a.s.
Nový Jičín
od 26 000 Kč

Detail

ALMAX WORK-Holding, družstvo
Nový Jičín
od 15 000 Kč do 16 000 Kč

Detail

ALMAX WORK-Holding, družstvo
Nový Jičín
od 15 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu