Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Turistické noviny napoví, kam vyrazit

Návštěvnické centrum začalo vydávat Turistické noviny. Vycházet budou čtyřikrát do roka. Cílem je uceleně informovat o zdejších zajímavostech a akcích pro veřejnost konaných ve městě a okolí.

První číslo Turistický novin vyšlo na konci června. Zaplnily jej například informace o sedmém ročníku Pivobraní, historii pivovarnictví nebo cyklostezce Koleje, která slaví pět let.   

“Je tam pozvánka na slavnost města, na Novojičínské kulturní léto. Je tam také povídání o Tonaku, vzhledem k tomu, že má letos kulaté výročí, a také ještě 140 let Hotelu Praha,” uvedla Nikola Maňáková, Návštěvnické centrum Nový Jičín - Město klobouků. 

“Jsou to Turistické noviny, které chystáme na dané čtvrtletí pro návštěvníky města, a také pro místní obyvatele a zájemce o turistiku. Vypovídací hodnotu mají v tom, že nabídnou nejen zajímavé turistické cíle na Novojičínsku, ale také významné výročí, co se bude dít u nás,” doplnila Radka Bobková, vedoucí Návštěvnického centra Nový Jičín - Město klobouků.

Tento tištěný materiál představí i místní spolky a také organizace působící v cestovním ruchu. Informačně je zacílen na Nový Jičín, ale upozorňuje i na  okolní zajímavosti. První číslo například pozve i na Hrad Starý Jičín, do Domu přírody Poodří v Bartošovicích, na štramberskou Trúbu a Zámek Kunín.

Turistické noviny jsou k dostání na recepci Návštěvnického centra. 
Piešťanský X-Force a.s. - pracoviště Jakubčovice nad Odrou
Jakubčovice nad Odrou
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

SMS finance, a.s. - Bílovec
Bílovec
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků