Turistické noviny napoví, kam vyrazit

Návštěvnické centrum začalo vydávat Turistické noviny. Vycházet budou čtyřikrát do roka. Cílem je uceleně informovat o zdejších zajímavostech a akcích pro veřejnost konaných ve městě a okolí.

První číslo Turistický novin vyšlo na konci června. Zaplnily jej například informace o sedmém ročníku Pivobraní, historii pivovarnictví nebo cyklostezce Koleje, která slaví pět let.   

“Je tam pozvánka na slavnost města, na Novojičínské kulturní léto. Je tam také povídání o Tonaku, vzhledem k tomu, že má letos kulaté výročí, a také ještě 140 let Hotelu Praha,” uvedla Nikola Maňáková, Návštěvnické centrum Nový Jičín - Město klobouků. 

“Jsou to Turistické noviny, které chystáme na dané čtvrtletí pro návštěvníky města, a také pro místní obyvatele a zájemce o turistiku. Vypovídací hodnotu mají v tom, že nabídnou nejen zajímavé turistické cíle na Novojičínsku, ale také významné výročí, co se bude dít u nás,” doplnila Radka Bobková, vedoucí Návštěvnického centra Nový Jičín - Město klobouků.

Tento tištěný materiál představí i místní spolky a také organizace působící v cestovním ruchu. Informačně je zacílen na Nový Jičín, ale upozorňuje i na  okolní zajímavosti. První číslo například pozve i na Hrad Starý Jičín, do Domu přírody Poodří v Bartošovicích, na štramberskou Trúbu a Zámek Kunín.

Turistické noviny jsou k dostání na recepci Návštěvnického centra. 
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků